rozwiń zwiń

Pedagogika Prenatalna nowy obszar nauk o wychowaniu

Okładka książki Pedagogika Prenatalna nowy obszar nauk o wychowaniu
Dorota Kornas- Biela Wydawnictwo: Wydawnictwo Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
2009-01-01
2009-01-01
pedagogika ciąża okres prenatalny wychowanie dziecko

Perełka na polskim rynku - przegląd treści związanych z prenatalnym okresem życia człowieka z psychologicznego i pedagogicznego punktu widzenia.

Dodaj cytat z książki Pedagogika Prenatalna nowy obszar nauk o wychowaniu