Czarna Godzina

Lauren Brooke Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Heartland (tom 13) literatura dziecięca
Darkest Hour
literatura dziecięca
978-83-245-8953-1
Donata Olejnik
czarna godzina

Autorka w fantastyczny sposób poprowadziła fabułę. Kiedy się czyta ten tom to nie można się od niego oderwać. W moim odczuciu czytelnik chce się dowiedzieć kolejnych etapów rozwijania się danych sytuacji. Można podjąć refleksję nad tym, jak sami odnosimy się do drugiego człowieka. Współczesnej młodzieży może pomóc zrozumieć, że warto mieć swoje zainteresowania oraz je rozwijać.

Końska grypa, wypadek i nadzieja na przebudzenie. Książka bardzo melancholijna, ale dająca do przemyślenia, jakie życie ludzkie jest kruche. Jednego dnia żyjesz i czujesz się dobrze, a drugiego już możesz leżeć w szpitalu lub w grobie. Brooke w tym tomie zostawia czytelników w niepewności. Czy Treg się obudzi? A nawet, jeśli powróci do życia, to czy będzie pamiętał Amy i...

Bez słów... wzruszająca historia Lauren jak zawsze mistrzyni

Świetna seria ;) Polecam

Kiedy Amy sprzedała Pioruna, zaczęło brakować jej skoków z koniem. Ale nie może dłużej o tym myśleć, bo w Heartlandzie zaczyna szaleć końska grypa. Coraz więcej koni choruje, Amy kłóci się z Tregiem. Podczas huraganu ma miejsce wypadek, Dylan, młody koń, ginie a treg wpada w śpiączkę

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

uwielbiam wszystkie książki z tej serii! A Lauren Brooke jest według mnie świetną pisarką! Polecam!

Jak inne- świetna!

Wspaniałe, oczywiście jak cała reszta książek Lauren z serii 'Heartland'!

Fajne w tych książkach jest to, że przy okazji mozna dowiedzieć się czegoś ciekawego o postępowaniu z końmi i leczeniu ich metodami naturalnymi. Natomiast nie podoba mi się sposób, w jaki te powieści są pisane. Cały czas mam wrażenie, że główna bohaterka jest ponura i strasznie zamknięta w sobie.

Jedna z tych bardziej bogatych w akcję książek z serii Heartland - jedna z najlepszych moim zdaniem :)

• Heartland
  • Chcę w prezencie