ROZWIŃ ZWIŃ

Gdynia - miasto z morza i marzeń

Okładka książki Gdynia - miasto z morza i marzeń
Sławomir Kitowski Wydawnictwo: Alter Ego albumy
albumy
Alter Ego
1997-01-01
1997-01-01
Gdynia album

Okładka książki Orłowo. Dzieje, krajobraz, architektura. Perła międzywojennej Gdyni Sławomir Kitowski, Maria Jolanta Sołtysik
Ocena 0,0
Orłowo. Dzieje... Sławomir Kitowski,&...
Okładka książki Ulice Gdyni. O historii i patronach. Sławomir Kitowski, Małgorzata Sokołowska
Ocena 8,5
Ulice Gdyni. O... Sławomir Kitowski,&...

więcej Więcej

Ponieważ to moje rodzinne miasto,marzyłam o tej książce-przedstawia Gdynię przedwojenną.Marzenie się spełniło,"Mikołaj" przyniósł i uwielbiam ją przeglądać,bo nie można jej zaliczyć do przeczytanych tylko do powracających:)Oczywiście nie tylko oglądam obrazki,czytam i zawsze jest ciekawa

Super książka. W bardzo interesujący sposób łączy zdjęcia z treścią. Gorąco polecam mimo swojej ceny (ok. 160 zł)

• Chcę w prezencie
  • 2013
  • Biblioteka
  • Historyczne
  • Regionalia
  • Gdańsk/ Gdynia/ Pomorze

Dodaj cytat z książki Gdynia - miasto z morza i marzeń