Gdynia - miasto z morza i marzeń

Sławomir Kitowski Wydawnictwo: Alter Ego albumy
Alter Ego
Gdynia album
albumy
Gdynia album

Ponieważ to moje rodzinne miasto,marzyłam o tej książce-przedstawia Gdynię przedwojenną.Marzenie się spełniło,"Mikołaj" przyniósł i uwielbiam ją przeglądać,bo nie można jej zaliczyć do przeczytanych tylko do powracających:)Oczywiście nie tylko oglądam obrazki,czytam i zawsze jest ciekawa

Super książka. W bardzo interesujący sposób łączy zdjęcia z treścią. Gorąco polecam mimo swojej ceny (ok. 160 zł)

• Chcę w prezencie
  • 2013
  • Biblioteka
  • Historyczne
  • Regionalia
  • Gdańsk/ Gdynia/ Pomorze

Dodaj cytat z książki Gdynia - miasto z morza i marzeń