Księga psów

The ultimate Dog Book
albumy
83-7129-102-7
Piotr Paszkiewicz, Hanna Paszkiewicz

Przeczytane dawno temu :), przeglądane po dzień dzisiejszy. Wartościowa książka z mnóstwem pięknych fotografii, opisami i pochodzeniu poszczególnych ras. Warto i dziś do niej zajrzeć, by poszerzyć swoją wiedzę.

Kocham tą książkę ^^ Jest piękna i znajduje się w niej tyle cudownych ilustracji z psami...

Najważniejsza książka dzieciństwa!

Jedna z moich ulubionych książek z dzieciństwa. Super zdjęcia psów.

Książka z moich lat "młodości".
Dostałem, jak miałem niecałe 10 lat. I wtedy pojawił się mój pierwszy pies. Jakim zaskoczeniem wtedy dla 9 latka było, że tyle cech charakteru, jak i zachowania psiaka się zgadza ;)
Dotyczy się to także mojego obecnego psa :)

Czasami z sentymentem wracam do tej książki i przypominam sobie, jaki był mój pierwszy psiak.

Hmm miała być to...

Sentyment z dzieciństwa

Ileż to razy mały człowiek wymykał się do czytelni i wertował to godzinami...

Książka mojego dzieciństwa. Nie czytałam "Kopciuszka" czy "Kota w butach", całymi dniami nosiłam tę książkę ze sobą, zachwycona ilustracjami, pięknem psów, wszystkimi informacjami na ich temat ;) Przeczytałam/obejrzałam ją setki razy. Do tej pory ją posiadam, w niektórych miejscach porozrywaną, zniszczoną, ale zawsze na nią patrzę z ogromnym sentymentem.

Dyskusje

• 1996-2011
  • W domowej bibliotece
  • Bookcrossing
  • Psy
  • 1996-2003
  • Dokumentalne i Naukowe / Biografie
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Księga psów