Mała książka o feminizmie

literatura piękna
978-83-88875-52-3
Iwona Jędrzejewska
feminizm

Książka napisana dla dzieci przez szwedzką autorkę do polskiej rzeczywistości została adaptowana przez Magdalenę Środę. Powinni ją przeczytać wszyscy - nie tylko chłopcy i dziewczynki, w ogóle nie tylko dzieci, ale także i ich rodzice, a właściwie wszystkie kobiety i wszyscy mężczyźni oraz grono pedagogiczne, uczniowie i uczennice w każdej szkole. Jest to opowieść o małej...

Bardzo dobrze, że taka książka, właśnie dla dzieci, powstała. Czytałam ją razem z córką, a za kilka lat przeczytam razem z synkiem. Mam nadzieję, że dzięki tej lekturze nieco bardziej zrozumieją świat.

Dyskusje

• 2019
  • Gender
  • 📚 Posiadam
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Mała książka o feminizmie