Mała książka o feminizmie

Okładka książki Mała książka o feminizmie
Sassa Buregren Wydawnictwo: Czarna Owca literatura piękna
978-83-88875-52-3
Iwona Jędrzejewska
feminizm

więcej Więcej

Książka napisana dla dzieci przez szwedzką autorkę do polskiej rzeczywistości została adaptowana przez Magdalenę Środę. Powinni ją przeczytać wszyscy - nie tylko chłopcy i dziewczynki, w ogóle nie tylko dzieci, ale także i ich rodzice, a właściwie wszystkie kobiety i wszyscy mężczyźni oraz grono pedagogiczne, uczniowie i uczennice w każdej szkole. Jest to opowieść o małej...

Bardzo dobrze, że taka książka, właśnie dla dzieci, powstała. Czytałam ją razem z córką, a za kilka lat przeczytam razem z synkiem. Mam nadzieję, że dzięki tej lekturze nieco bardziej zrozumieją świat.

• Feminizm
  • 2020
  • Dla dzieci
  • Własne
  • 2021
  • 📚 Posiadam
  • Czytane wielokrotnie

Dodaj cytat z książki Mała książka o feminizmie