ROZWIŃ ZWIŃ

sztuka
2009-01-01
2009-01-01
9788374361989
sztuka islam buddyzm hinduizm wschodnie chrześcijaństwo
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Boginie, prządki, wiedźmy i tancerki. Wizerunki kobiety w kulturze Indii Monika Browarczyk, Vrinda Dalmiya, Sanjukta Gupta Gombrich, Marzenna Jakubczak, Dorota Kamińska, Blanka Knotková-Čapková, Joanna Kusio, Iwona Milewska, Małgorzata Radkiewicz, Przemysław Szczurek, Hanna Urbańska, Mateusz Wierciński, Izabela Zagaja, Natalia Świdzińska
Ocena 8,0
Boginie, prząd... Monika Browarczyk, ...