Karolina XL zakochana

Marta Fox Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: Karolina XL (tom 2) literatura młodzieżowa
9788362199006
Akapit Press
przemoc miłość przyjaźń
Karolina XL (tom 2)
literatura młodzieżowa
9788362199006
przemoc miłość przyjaźń

Najbardziej w tej książce podobał mi się fragment, w którym bohaterowie zrobili sobie ,,pięć minut prawdy''. Myślę, że był to bardzo dobry pomysł, aby otworzyć się przed zaufanymi osobami. Temu wydarzeniu sprzyjały jeszcze warunki, w których się znajdowali. Wyjazd na wakacje z przyjaciółmi. Uważam, że marzeniem każdego jest posiadanie takiej ,,paczki'' i wspólny wyjazd oraz...

Na półkach: , , , , ,

Dalsze przygody Karoliny i Kamila oraz LOVE!!!!!!!!! <3 Karolina i Kamil na koniec zostają PARĄĄĄĄĄĄĄĄ!!!!!!!!! KOCHAM TAKIE ZAKOŃCZENIA!!!!!!! ;)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książkę czytałam dawno temu, ale nie przyniosła jakichś pięknych wspomnień. Trochę nudna. I ten oklepany wątek miłosny... Dla zabicia czasu może być, ale moim zdaniem specjalnie porywająca to ona nie jest.

Historia o głównej bohaterce Karolinie, która ma nadwagę nie przejmuje się innymi opiniami, co mówią.
Jest pomocną, miłą dziewczyną ma chłopaka Kamila nazywają go Szczurek kocha nad życie swoją Karolinę.
Przyjemna książka dla młodzieży mi się podobała czyta się super.
Zrelaksowałam się przy książce z kubkiem gorącej, pysznej kawy chwyta za serce.

Książka jest pełna humoru, wyszukanych słów, miłości, przemocy, radości i smutku. Karolina to sympatyczna dziewczyna, która od czasów gimnazjum trzyma się ze swoją paczką. Ich "stowarzyszenie" to LOVE -Liga Obrony Wróbelków Elemelków, czyli wszystkich, którzy mają problem. Książka pisana jest w formie sprawozdania z ostatnich wydarzeń z życia nastolatki. Czyta się ją...

Wspaniała książka. Dobrze się czyta. Najbardziej podoba mi się przygoda która miała miejsce na koniec książki czyli w domu jej ojca i gdy spotkali Chrisa. Polecam każdemu!

Kontynuacja "Karolina XL" Jest bardzo ciekawą książka. Interesująco się ją czyta ;D Oraz ma zaskakujące zakończenie ;p POLECAM !!

MOGŁABY BYĆ LEPSZA

Książka lekka, czyta się szybko. Bardzo wciąga. Pozytywnie nastawiona do świata, chodź problematyka jest skomplikowana. Opowieść o miłości i przyjaźni. Wiele wątków rodzinnych i poszukiwania własnego "ja".

• Z biblioteki
  • 2012