Grzechy w kratkę

religia spowiedź grzech rozmowa
religia
978-83-240-0917-6
religia spowiedź grzech rozmowa

Rozmowa z ojcem Piotrem Jordanem Śliwińskim na temat spowiedzi.
Przystępnym językiem omówione zostały sprawy prostsze i te bardziej złożone, wraz z należytym kontekstem.
Polecam.

Krótka historia sakramentu pokuty i pojednania, do tego wyjaśnienie istoty w sposób delikatny, ale i konkretny. Tego było mi potrzeba. Niebanalna okładka, niebanalny ksiądz. Aż żal, że nie ma takich osób więcej. Do tego wspominane odpowiednie dokumenty Kościoła, czy wersety Ewangelii. A spowiedź? - grunt to Miłość i takiego nastawienia również jest wciąż za mało w Kościele.

Bardzo dobra książka. Konkretna.

Chciałabym bardzo przeczytać tę książkę niestety nie jest ona już nigdzie dostępna;( możecie mi jakoś pomóc??

• 2018
  • Bardzo chcę przeczytać
  • 2013
  • T - Filozofia, religia
  • Religia/Duchowość
  • Kupione - nie przeczytane
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Grzechy w kratkę