Wrocławska architektura spod znaku swastyki na tle budownictwa III Rzeszy

Okładka książki Wrocławska architektura spod znaku swastyki na tle budownictwa III Rzeszy
Janusz Dobesz Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Politechniki Wrocławskiej popularnonaukowa
popularnonaukowa
Oficyna Wydawnicza Politechniki Wrocławskiej
1999-01-01
1999-01-01
architektura modernizm socreal niemcy wrocław breslau

Okładka książki Polska. Dom tysiącletniego narodu Adam Bujak, Janusz Dobesz
Ocena 8,0
Polska. Dom ty... Adam Bujak, Janusz ...