Brydż

Watra
brydż logika
hobby
brydż logika

Stary, ale nadal dobry podręcznik brydżowy. Autorzy omawiają wszystkie aspekty gry (licytacja, rozgrywka, wist) - i właśnie kompleksowość uważam za największy atut tej pozycji. Mimo upływu lat nadal z czystym sumieniem poleciłbym tę książkę początkującym brydżystom, może z takim zastrzeżeniem, że grać w brydża można nauczyć się tylko przy stoliku.

1913

Godziny, setki godzin przy stoliku. Zwłaszcza w czasie liceum i studiów. Książka panów M była jedyną pozycją o brydżu dostępną na rynku. Niekiedy u kogoś widywałem jeszcze Brydż doskonały - nie pamiętam autora. To były czasy!!

chcę przeczytać książę janusza korwina Brydż

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kiedyś próbowałam zgłębić tajniki tej rewelacyjnej gry karcianej a książka tych dwóch panów pomogła mi zrozumieć jej strategię. Oczywiście od razu uprzedzam - żeby przebrnąć przez ten podręcznik, trzeba mieć już jako takie pojęcie o samej grze a napewno o jej podstawowych pojęciach i zasadach. Panowie wyjaśniają na wielu przykładach zasady liczenia siły kart na ręce,...

• Go, szachy, brydż
  • 3Sypialnia 1J