Rozmowy lampowe

Okładka książki Rozmowy lampowe Paweł Dunin-Wąsowicz
Okładka książki Rozmowy lampowe
Paweł Dunin-Wąsowicz Wydawnictwo: Lampa i Iskra Boża biografia, autobiografia, pamiętnik
Lampa i Iskra Boża
2007-01-01
2007-01-01
wywiad wywiady muzyka literatura współczesna

Okładka książki Każdemu jego śmietnik. Szkice o śmieciach i śmietniskach Beata Chomątowska, Paweł Dunin-Wąsowicz, Natasza Goerke, Zbigniew Mikołejko, Włodzimierz Karol Pessel, Maria Poprzęcka, Małgorzata Rejmer, Anda Rottenberg, Filip Springer, Krzysztof Środa, Ziemowit Szczerek, Ilona Wiśniewska, Urszula Zajączkowska
Każdemu jego ś... Beata Chomątowska,&...
Okładka książki Krzesło w piekle Rafał Bogusławski, Paweł Dunin-Wąsowicz, Krzysztof Gawronkiewicz, Pierre-Marrie Grille-Liou, Grzegorz Janusz, Michał Kalicki, Dawid Karpiuk, Irek Konior, Wojciech Kozłowski, Piotr Machłajewski, Maciej Parowski, Sławomir Rogowski, Marzena Sowa, Dominik Szcześniak, Mateusz Szlachtycz, Wojciech Szot, Dennis Wojda, Jakub Woynarowski
Krzesło w piekle Rafał Bogusławski,&...

Wielość czcionki przypomina mi czasy drukowania ściąg 3ką lub 4ką. Wywiad z Muńkiem Staszczykiem był dla mnie najbardziej interesujący, ponieważ ciekawią mnie procesy twórcze artystów, i on dzieli się nim, do tego bardzo krytycznie.

• Biografie, dzienniki (i okolice)
  • Polonistyka, literaturoznawstwo i okolice
  • Papier
  • Pokolenie Lampy i podobne
  • Chcę koniecznie

Dodaj cytat z książki Rozmowy lampowe