Sending the Divine

jjwxc
2020-01-01
2020-01-01
chiński
horror shounenai danmei yaoi bl boyslove chińskie

Na półkach: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Jestem w szoku, że ta nowelka jest tak mało popularna. Autorka wplatając w treść chińską kulturę, tworzy tutaj wybitną narrację. Losy głównych bohaterów są ciekawe od początku do końca. Kreacje postaci nie są płaskie. Nie tylko głowni bohaterowie, ale również postaci poboczne posiadają, każda indywidualny charakter, a podczas trwania narracji widać ich rozwój. Wydarzenia z przeszłości, które wpłynęły na ich ukształtowanie, autorka również skrupulatnie przywołuje. Żaden wątek nie zostaje pominięty- narracja idealnie łączy teraźniejszość z przeszłością, która miała ogromny wpływ na całość akcji. Ponadto wątek romantyczny jest tutaj stopniowo budowany, przez co nie nudzi czytelnika. Relacja głównych bohaterów jest bardzo zdrowa i oparta na zaufaniu oraz współpracy, nie ma pomiędzy nimi podległości, która jest dość często obecna
przy tego typu narracjach Jest to naprawdę dobra nowelka.

• Fantasy/Sci-fi
  • Army