Pomocna Joga. Współczesna forma wspierania zdrowia psychicznego”

Okładka książki Pomocna Joga. Współczesna forma wspierania zdrowia psychicznego” Joanna Jakubik-Hajdukiewicz
Joanna Jakubik-Hajdukiewicz Wydawnictwo: Hajduk zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Pomocna Joga. Współczesna forma wspierania zdrowia psychicznego”
Hajduk
2023-12-20
2023-12-20
#WspółczesnaJoga #RuchIHarmonia #ZdrowyStylŻycia #JogaDlaWszystkichPokoleń #ZdrowiePoprzezRuch #JogaTerapia #ZdrowyRozwój #WspółpracaZCiałem #JogaIDepresja #AktywnośćFizycznaIPsychiczna #OdkryjSwojąJogę #ZdrowaJoga

Polecam dobrze fachowo napisane duzo ilustracji znam pozycje książkowe Joanny jest to nieliczna osoba ktora ma tak ogromne doświadczenie od ponad 20 lat , nie ma parcia na szkło a jej ksiazki sa zawsze mocno merytoryczne i dobrze przełożone nawet dla laika . Polecam każdemu kto chce poznać Jogę zarówno w wersji hard jaki i soft

Jeszcze Pare lat temuzielona była z jogi ale dziś mogłabym proawdzić zajecia a ta ksiazka to mega pomoc :)

Absolutnie genialnie wydana pozycja. Uwielbiam Pania Joanne. Goraco polecam!

Absolutnie genialnie wydana pozycja. Uwielbiam Pania Joanne. Goraco polecam!

Ksiązka ogień setki zdjeć cwiczeń W odniesieniu do zawartości książki, znajdziesz w niej bodziec do podjęcia wyjątkowego wyzwania, nawet jeśli napotykasz trudności związane z kondycją fizyczną. Ta fascynująca lektura nie tylko odsłania przed Tobą drzwi do poprawy zdrowia psychicznego za pomocą jogi, ale również prezentuje innowacyjne podejście, które doskonale dopasowuje się do różnorodnych potrzeb praktykujących. To pełne inspiracji narzędzie, które służy każdemu, niezależnie od poziomu sprawności, pragnącemu doświadczyć korzyści płynących z praktyki jogi.

Dodaj cytat z książki Pomocna Joga. Współczesna forma wspierania zdrowia psychicznego”