Waiting for love

Okładka książki Waiting for love Iwona Feldmann
Okładka książki Waiting for love
Iwona Feldmann Wydawnictwo: KROPLE CZASU STUDIO WYDAWNICZE Cykl: Gorące chwile (tom 4) literatura obyczajowa, romans
1 str. 1 min.
Gorące chwile (tom 4)
KROPLE CZASU STUDIO WYDAWNICZE
2023-07-03
2023-07-03
1 min.

Brooke po namowach przyjaciółek ze studiów w końcu zgadza się na wycieczkę do Savannah. Ten wyjazd jeszcze się nie zaczął, a dziewczyna już myśli o drodze powrotnej. Na miejscu okazuje się, że nie będą same. Będą także młodzi piłkarze, którzy będą tam na zgrupowaniu. A jednemu z nich Brooke wpadła w oko. Liam próbuje się do niej zbliżyć, jednak dziewczyna odgrywa niedostępną. Czy Liamowi uda się ją do siebie przekonać? Czy da mu szansę? Czy przyjmie zaproszenie na tajemniczą imprezę?

"Waiting for love" to opowiadanie, przy którym będziecie mogli zrelaksować się z kawką w ręce. Jest krótkie, idealne 'na raz'. Nie ma tutaj zbędnych opisów, dzięki czemu akcja cały czas się toczy. Autorka przenosi nas w świat młodych bohaterów, którzy szukają wakacyjnej rozrywki i przygody. Cudownie było przenieść się razem z bohaterami do Savannah. To historia, który Was odpręży, pozwoli spędzić miło czas, pobudzi wyobraźnię i wywoła rumieńce na policzkach.

Podobało mi się to, że Brooke nie była dziewczyną, która na jedno skinienie palca leci za chłopakiem. Miała swoje zasady i się ich trzymała. Ale Liam miał swoje sposoby i wiedział jak ją uwieść. Podobało mi się to, że podszedł do tego na poważnie, nie potraktował dziewczyny jak jednorazową zabawkę. Tym właśnie zyskał w moich oczach.

Bardzo podoba mi się pomysł autorki na te opowiadania. Z przyjemnością poznam kolejne historie .

"Waiting for Love"
Premiera 03.07.2023 r.

"Uważaj, możesz znaleźć więcej, niż myślisz."

Brooke wraz z przyjaciółkami wyjeżdża na wycieczkę do Savannah na kilka dni . Nastawienie Brooke nie jest pozytywne nastawienie, wręcz niechętnie wyjeżdża.
Okazuje się że razem z nami jadą na zgrupowanie piłkarze.
Przystojni i pewni siebie, lubią niezłą zabawę nie zawsze w duecie.
Liam jeden z napastników próbuje poderwać dziewczynę i zaprosić do wspólnej zabawy. Brooke na początku się opiera ale z czasem zaczyna się łamać.
Jak to się zakończy?
Co się wydarzy w tajemniczym pokoju?

Opowiadanie erotyczne dla osób+18.
Lekka zabawna i zdecydowanie bardzo gorąca.
Iwona Feldmann ma lekkie i przyjemne pióro, które wciąga nas w jej historie.
Opowiadanie czyta się w bardzo szybkim tempie. Niewielka ilość stron idealnie nadaje się do kawy lub do poczytania wieczorem.
"Waiting for Love " jest pierwszą część serii trzech opowiadań 'Gorące chwile".
Zdecydowanie będzie to gorący czas spędzony z Brook i Liamem.
Zapraszam 🔥🔥🔥

#ebook dostępny jest na stronach internetowych #legimi #empikgo oraz pozostałych stronach.

@sylwiassssss

"Waiting for Love"
Premiera 03.07.2023 r.

"Uważaj, możesz znaleźć więcej, niż myślisz."

Okazuje się że razem z nami jadą na zgrupowanie piłkarze.
Przystojni i pewni siebie, lubią niezłą zabawę nie zawsze w...

Po zdanych egzaminach Brooke wraz z koleżankami mają zamiar wyjechać na kilka dni i odpocząć od nauki. Wybór pada na jeden z kurortów w Savannah, z czego dziewczyna nie do końca jest zadowolona, bo nie ma sezonu i nic się tam nie będzie działo, ale nie ma zamiaru narzekać i nie bardzo przysłuchuje się o czym rozmawiają przyjaciółki z takim podekscytowaniem. Jakie jest jej zdziwienie, gdy w dniu wyjazdu na peronie oprócz dziewczyn, znajduje się również drużyna piłkarska i wszyscy razem jadą do tego kurortu. Uwagę Brooke od razu zwraca przystojniak o imieniu Liam i ona mu wpadła w oko. Ale chłopak to bawidamek, któremu bardzo podoba się dziewczyna czy będzie ws stanie przekonać ją do siebie? Czy można się zakochać w ciągu kilku dni?
Jak rozwinie się sytuacja między nimi?
Jest to fajne ,krótkie, lekkie opowiadanie idealne na wakacje, do mrożonej kawki, gdyż są momenty gorące 🔥🔥więc lekka ochłoda może się przydać 😉
"Waiting for you" otwiera serię gorących opowiadań "Gorące chwile" idealnych na lato.

To moje pierwsze spotkanie z twórczością Iwony Feldmann i muszę przyznać, że podoba mi się jej styl pisania. Przeczytane opowiadanie jest krótkie, ale intensywne. Zarówno dziewczyny jak i chłopacy liczą na ciekawą przygodę. Główna bohaterka Brooke wyróżnia się od całej reszty, gdyż nie może pojąć jak piłkarze mogą tak przedmiotowo traktować dziewczyny. I choć Liam niesamowicie się jej podoba, a on sam próbuje ją poderwać, dziewczyna stara się nie ulec jego urokowi osobistemu. Tylko czy jej się to uda?

„Szczerze powiedziawszy, nie byłam przyzwyczajona do takiego typu facetów. Wolałam tych spokojniejszych, normalniejszych i bardziej zrównoważonych, a nie takich dzikich i zachłannych, nadpobudliwych, myślących, że cały świat leży u ich stóp. Pięknych bogów sportu z ich idealnymi i seksownymi ciałami, oglądających się za wszystkim, co się rusza i co mogliby przelecieć.”

Autorka stworzyła opowiadanie idealne na lato, w którym to prym wiodą nastolatkowie lubiący dobrą zabawę. To lekkie, tak naprawdę nie wnoszące niczego szczególnego do naszego życia opowiadanie przy którym można spędzić całkiem miło czas. Idealne na popołudniową kawę, albo leniwy wieczór. Zaznaczam, że przeznaczone jest dla pełnoletnich, ponieważ zawiera sceny erotyczne.

Kto z nas w latach szkolnych nie marzył o wyjeździe na którym mogłaby znaleźć się drużyna męskich sportowców? Przystojni chłopacy na których można zawiesić oko i z którymi można spędzić ciekawie czas – chyba każda z nas przerabiała ten temat w młodości.
Przystojne ciacha jednak nie zawsze potrafią się odpowiednio zachowywać, o czym przekona się sama Brooke.

"Waiting for love" to krótka historia przenosząca nas w świat nastolatków i czasów, w których to młodość rządziła się własnymi prawami. Nieporozumienia, miłosne uniesienia i wzajemne poznawanie się, to wszystko tutaj znajdziecie. Jeśli lubicie takie historie, koniecznie przeczytajcie.

RECENZJA OPOWIADANIA 🫧
"Był niecierpliwy, nienasycony i głodny, jakby palił go w środku wielki ogień i musiał ugasić to pragnienie, i gasił je mną."

Współpraca reklamowa z @iwonafeldmann_pisarz

Kolejne z letnich opowiadań Iwonki, które pozwoliło na ubarwienie wolnej chwili na leżaku. Brooke dała się namówić koleżankom ze szkoły na wypad integracyjny. Niestety koleżanki zapomniały dodać, że jest to wyjazd znacznej części studentów, oraz męskiej drużyny piłkarskiej, która wybiera się na zgrupowanie w to samo miejsce. Wszystko zapowiada niezłą zabawę. Brooke od początku podoba się Liam, jeden z piłkarzy, chyba z wzajemnością, ale młodzieniec należy do typów, którzy dużo się zabawiają bez zobowiązań i to nie tylko w duecie.

Leżąc na leżaku, ciesząc się z pięknej pogody, w jedną chwilę pochłonęłam całe opowiadanie. Nie jest to może historia wysokich lotów, mrożąca krew w żyłach, ale opowiadanie, które na pewno pobudza fantazję i pozwala się zrelaksować przy czytaniu. Kolejny e-book z serii, przeznaczony dla czytelników dorosłych. Młodość trwa krótko, więc warto korzystać ile się da, i bohaterowie zdają się tego trzymać. Brooke z koleżankami wyrusza na mały wypad, na którym będzie się działo i to dużo. Odreagowanie stresu studenckich zmagań, najlepiej wychodzi na imprezie. Liam, który wpadł Brooke w oko, nie pozostaje dłużny i choć miała początkowe objawy i blokady, chciała pokazać Liamowi gdzie jego miejsce i spuścić na drzewo, ale szybko udaje mu się ją usidlić, i złapać w swoją sieć. Chłopak lubi się dobrze zabawić i dzielić z innymi, ale Brooke będzie chciał mieć tylko i wyłącznie dla siebie, kierując na siebie przez to złość kumpli. Czekam na kolejny króciutki ebook Iwonki, "Black room", który pojawi się już w połowie lipca. Lubicie opowiadania? Ja staram się ich unikać, ale lubię nie za często przeczytać to i owo. Spróbujcie sami 🙂

RECENZJA OPOWIADANIA 🫧

Współpraca reklamowa z @iwonafeldmann_pisarz

Tytuł : Waiting for love
Autor : Iwona Feldmann
Wydawnictwo : Krople Czasu Studio Wydawcznicze.
Data premiery : 03 lipiec 2023

Opis e-booka :
Brooke jedzie z koleżankami z roku na wycieczkę do Savannah. Jest pewna, że nadmorska miejscowość przed sezonem będzie cicha i nudna. Na miejscu okazuje się, że towarzyszyć im będą piłkarze przebywający tam na zgrupowaniu. Nie jest zadowolona, gdy Liam, jeden z napastników próbuje ją poderwać, a potem zaprasza na tajemniczą imprezę. Czy Brooke skorzysta z zaproszenia?
Zaczęły się wakacje!
"Byłam pewna, że dzisiaj, teraz,
przebywa ze mną, ale w następnej
chwili jest w stanie zamienić
mnie na każdą inną. Jednak nie
wykluczało to faktu, że mogłam
się z nim kolegować i nie musiałam z nim sypiać."

Ciekawe krótkie opowiadanie, idealne na wakacyjną przerwę. Napisane prostym językiem, co sprawia, że dobrze się je czyta.
Nie jest to banalne opowiadanie, choć romans wakacyjny kwitnie w powietrzu.
😈🥵
Brook jest gorącą dziewczyną a Liam jest gorącym piłkarzem do tego gorąca plaża nad oceanem - tu po prostu aż czuć tę gorącą atmosferę. 💜
Liam stara się pokazać Brook, że mu się podoba, lecz ona wcale nie jest przekonana co do prawdziwości jego zamiarów. Zaprasza ją do Black Room, jak bardzo tajemniczo to brzmi, Brook jednak nie decyduje się na spotkanie z nim.
Jednak z jej przyjaciółek opowiada jej co to jest Black Room.
Zaintrygowani? Czy Brook zdecyduje się dać szansę związkowi z Liamem? Czy może znajdzie się ktoś, kto będzie chciał im przeszkodzić w budowaniu tego związku?
Gorąco polecam! 💜😈
Zajrzyjcie również do opowiadania "Wakacje z szefem" - to równie gorący towar. 🥵

Tytuł : Waiting for love
Autor : Iwona Feldmann
Wydawnictwo : Krople Czasu Studio Wydawcznicze.
Data premiery : 03 lipiec 2023

Opis e-booka :

Brooke jest pilną studentką, gdy zbliża się letnia przerwa, jej koleżanki zbierają paczkę dziewczyn na krótki wypad do Savannah.
Oczywiście Brooke wolałaby zostać nad książkami, ale namówiona przez przyjaciółki wyjeżdża z nastawieniem nudnego i zmarnowanego czasu.

Już po drodze okazuje się, że o nudzie może zapomnieć. Do paczki głośnych studentek, dołącza spora grupa piłkarzy, którzy będą im towarzyszyć przez cały długi weekend.

Brooke w oko wpada pewien blond przystojniaczek, który ewidentnie się w nią zaczepia.
Jak to mówią? #ktosięlubitensięczubi 🤭😁

Zaginiona spinka Brook narobi wiele szumu, czy uda się ją odnaleźć?
A może jej zniknięcie nie było przypadkowe? 😏

Liam to chodząca seksbomba, jest gorący i… bardzo doświadczony 🔥🔥🔥🫣
A to przyciąga kobiety… wszystkie 🤭
Czy niebieskooki mężczyzna, ma szanse poderwać studentkę?

Krótkie opowiadanie erotyczne, które rozpali wszystkie zmysły.
Koniecznie #doprzeczytania 😉🔥

🌴❤️ RECENZJA PREMIEROWA ❤️🌴

Lubicie krótkie historie z gorącym wątkiem w letnim klimacie? 🔥💋

Kochani dziś przychodzę do was z krótkim opowiadaniem 18+, jakim jest „Waiting for love”.
To była świetna fabuła pełna pikantnych uniesień i humoru, którego nie było końca. Czytając, uśmiech nie schodził mi z twarzy. Bardzo lubię, pióro autorki jak zawsze miło zostałam zaskoczona.
Bohaterowie również w fajny sposób przedstawieni.

Brooke z koleżankami z roku wybiera się na wakacje do Savannah. Jednak ten wyjazd nie okazuje się taki nudny i spokojny jak przypuszczała dziewczyna.
Już na miejscu okazuje się, że towarzyszyć im będą piłkarze przebywający w tym czasie na zgrupowaniu.
Co się wydarzy, kiedy jeden z napastników Liam będzie chciał ją poderwać?
Brooke jednak nie jest zachwycona tym podrywem, choć chemię między nimi czuć już na odległość.
Czy ulegnie mężczyźnie?
Czy ten wyjazd skończy się gorącym romansem?
Czy to będzie tylko wakacyjna przygoda, czy może coś więcej?

Miałam momentami takie wrażenie, że Brooke tylko zgrywała taką niedostępną i skromną dziewczynę, a tak naprawdę pragnęła Liama od pierwszego dotyku, choć nie chciała się sama przed sobą do tego przyznać.
Lubię takie zdecydowane bohaterki, które wiedzą, czego chcą.
Liam natomiast taki trochę gorący bad boy, którego chciałaby mieć niejedna dziewczyna.
Czy Brooke będzie tą jedyną kobietą?
Jak zakończy się ten wyjazd?

To była świetna chwila spędzona z tym krótkim, a jednocześnie niesamowitym opowiadaniem. Nie ukrywam, że miałabym ochotę przeczytać, więc.
Gorąco polecam i gwarantuję, że odlecicie w niezapomniane chwile razem z bohaterami. ❤️
⭐10 /10

Dziękuję za ebook do recenzji

🌴❤️ RECENZJA PREMIEROWA ❤️🌴

Lubicie krótkie historie z gorącym wątkiem w letnim klimacie? 🔥💋

• Feldmann Iwona
  • Nowela
  • Brak
  • Mocny romans
  • Empik Go

Dodaj cytat z książki Waiting for love