Głos sumienia

Okładka książki Głos sumienia Katarzyna Garczyk
Okładka książki Głos sumienia
Katarzyna Garczyk Wydawnictwo: Wydawnictwo Osobliwe Cykl: Warszawski Mrok (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Warszawski Mrok (tom 3)
Wydawnictwo Osobliwe
2023-07-27
2023-07-27

Okładka książki W paprociach tańczące Vivienne Clairette, Anna Czekaj, Anna Dziedzic, Katarzyna Garczyk, Marta Gidyńska, Monika Godlewska, Barbara Granops, Emi Korel, Małgorzata Niemtur, Kamila Śliwińska, Justyna Sosnowska, Kajetan Szokalski, Justyna Wojsz, Paulina Wróbel
W paprociach t... Vivienne Clairette,...
Okładka książki Z liśćmi szumiące. Antologia Vivienne Clairette, Anna Czekaj, Anna Dziedzic, Katarzyna Garczyk, Monika Godlewska, Barbara Granops, Emi Korel, Daria Kwiecińska, Małgorzata Niemtur, Kamila Śliwińska, Justyna Sosnowska, Kajetan Szokalski, Justyna Wojsz, Paulina Wróbel
Z liśćmi szumi... Vivienne Clairette,...

Pamiętacie historię Melanii Skierniawskiej oraz Jakuba Dobrzańskiego? Katarzyna Garczyk powraca do Nas z kontynuacją serii #Warszawskimrok Tym razem #3 pt: "Głos sumienia" wyszedł nakładem @wydawnictwoosobliwe.
Jako że uwielbiam tą parkę i byłam strasznie ciekawa ich dalszych losów przeczytanie zajęło mi dosłownie kilka godzin.

Melania odcina się od otoczenia i świata Costury. Z pomocą matki podejmuje pracę w
Sądzie Najwyższym w Warszawie gdzie panuje chaos i porządek jednocześnie. Jako asystentka asystenta prokuratora okręgowego odnajduje się w tym co obecnie robi.  Czy sprawia jej to radość? Zyskuje nowe zainteresowania i stara się żyć normalnie. Przypadkowe spotkanie Costury sprawia, że coś w niej pęka. i zdaje sobie sprawę, że nic już nie będzie takie samo. Wplątana w dziwne zbiegi okoliczności brutalnie odczuwa, że jednak w dalszym ciągu nie odcięła się całkowicie od przeszłości. Musi zweryfikować kto jest przyjacielem a kto wrogiem. nie będzie to wcale takie proste i oczywiste jak się z pozoru wydaje.
Tom drugi wybił mnie troszkę z pantałyku ale w duchu zdawałam sobie sprawę że Melka i Cosa spotkają się jeszcze nie raz. W tej części mamy przyjemność poznać bliżej Kubę. Autorka w świetny sposób przedstawiła nam jego przeszłość i dzięki temu prościej czytelnikowi zrozumieć jego obecne zachowanie. Osobiście polubiłam go jeszcze bardziej. Melania nic się nie zmieniła. W dalszym ciągu jest odważna i pyskata. Nie zważa na skutki podjętych decyzji wiedząc, ze dzięki temu może komuś pomóc. Bohaterowie oddziałują na siebie bardzo mocno. Mimo iż udają obojętność niewidzialna nić jaka między nimi widniała od pierwszego spotkania jest coraz to grubsza. Jeden za drugiego jest w stanie skoczyć w ogień. Bez wątpienia oboje starają się odgadnąć dalsze zachowania Scorpiona. "Głos sumienia" pozwala nam na ponowne spotkanie z Bartkiem oraz Krzysztofem Przybyszem.
Nie jest to typowy słodki romans, sporo tu brutalności, krwi, niebezpieczeństwa, dzięki czemu jest tak  fascynujący. Akcja pędzi nieubłaganie i gdy już myślałam, ze wiem co wydarzy się dalej autorka świetnie wyprowadzała mnie z błędu. Tu nic nie było oczywiste. Silni bohaterowie, wartka akcja, świetne dialogi to tylko niektóre z zalet książki.
Jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać tej serii to śmiało Wam polecam.

Melania odcina się od otoczenia i świata...

"Głos sumienia" to już trzeci tom genialnej serii Warszawski mrok.

Główna bohaterka Melania zaczyna nowe życie. Pracuje w sądzie. Niestety wszystko do niej wraca gdy przypadkowo spotyka Costurę.
Czy Melania pozbiera się po przykrych doświadczeniach?

Autorka wymyśliła intrygującą fabułę. Brutalny i mroczny świat pełen tajemnic. Przewracając kolejne kartki nie miałam pewności komu mogę ufać, a kto okaże się wrogiem.
Akcja jest wartka i nie ma mowy o nudzie. Autorka potrafi dostarczyć mnóstwo emocji, wrażeń, a także zaskoczyć nieprzewidywalną fabułą. Prawdziwy rollercoaster emocjonalny z niesamowitymi zwrotami akcji.
Lekki styl i przyjemne pióro autorki przyciągają czytelnika. Od książki nie można oderwać się ani przez chwilę.
Czeka Was przygoda pełna ekscytujących chwil.
Zachęcam Was do przeczytania całej serii.

Gorąco polecam!

"Głos sumienia" to już trzeci tom genialnej serii Warszawski mrok.

Czy Melania pozbiera się po przykrych doświadczeniach?

Melania chcę w końcu zapomnieć o ostatnich wydarzeniach. Dzięki swojej mamie dostaje posadę asystentki asystenta prokuratora. Lecz przypadkowe spotkanie Kuby zmienia znowu wszystko. Czy uda się jej uzyskać spokój i odzyskać dawne życie po tym, co przeszła? Czy wydarzenia, które ja spotkały zmieniły, tak że i ją?

Wciągająca od pierwszych kartek historia. Fabuła rozwija się w zaskakującym tempie, a zdarzenia zaskakują. Nie mogłam się oderwać i czytałam z zapartym tchem kolejne rozdziały. Nie znajdziemy tutaj przedłożonych opisów, czy zbędnych wątków. Wszystko ułożone jest w logiczną całość, dzięki czemu nie musimy się nic domyślać. Pikantne sceny opisane ze smakiem. Emocje panujące między bohaterami są wyczuwalne w każdym momencie, są tak skrajne, a zarazem takie ludzkie. Dwoje zagubionych, złamanych życiowym losem ludzi. Ich uczucia, są jak narkotyk, pomimo że przynoszą chwilowy przypływ szczęścia, za chwilę znów dostarczają im ogrom bólu. Duży plus za opis zdarzeń z przeszłości Costury. Dzięki temu możemy o wiele lepiej zrozumieć co nim kieruje. Główna bohaterka z tomu na tom coraz bardziej zaskakuje. Bohaterowie wykreowani na najwyższym poziome. A zakończenie zostawią Nas w osłupieniu i z wieloma pytaniami w głowie. Już nie mogę się doczekać kolejnego tomu.

Wciągająca od pierwszych kartek historia. Fabuła rozwija się...

Katarzyna Garczyk jest autorką, którą udało mi się poznać za sprawą cyklu Warszawski Mrok. Pamiętam, kiedy otrzymałam propozycję zaznajomienia się z „Królem Południa” to przepadłam. Bardzo podobała mi się Melania i Costura, wydawali się dla siebie idealni. Życie nie jest proste, czasami sprawia, że wszystko zaczyna się sypać, rozpadać z wielkim trzaskiem, a Ci bliżsi nam znikają gdzieś bez słowa. „Anioł Zemsty” dał wyraźny przekaż mówiący o tym, że emocje nie są najlepszym doradcą, zwłaszcza w tak trudnych chwilach. W chwilach, kiedy się cierpi i wręcz desperacko próbuje ocalić kogoś nie zważając na własne niebezpieczeństwo. Jedno jest pewne, kiedy wchodzi się w niebezpieczny świat należy pamiętać o tym, że czasami można go nagiąć, zmienić pespektywę, by konsekwencje wykonanych czynów obrócić na swoją korzyść. Co się wydarzy w kolejnej powieści? Co przyniesie „Głos sumienia”?
Główną bohaterką książki autorstwa Katarzyny Garszczyk pod tytułem „Głos sumienia” jest Melania Skierniawska, bardzo odważna dziewczyna, która dokonała trudnych wyborów, aby ocalić kogoś, kto był jej bliski. Postanowiła wziąć sprawę w swoje ręce i wybrać na spotkanie z niebezpiecznym człowiekiem, wierząc, że to dobry pomysł i jedyna opcja, którą miała. Podziemia Warszawy nie stroniły od brutalności, a tkwiący w nim ludzie nie byli godni zaufania. Spotkanie z Costrurą, diabłem w ludzkiej skórze pozostawiło w jej duszy ślad. Obecnie dziewczyna zaczęła żyć w inny sposób, odcięła się od przeszłości, chociaż jej serce w dalszym ciągu gna w stronę mroku. Melania rozpoczęła pracę w sądzie, otrzymała ją dzięki matki, chce zacząć od nowa z dala od wszystkich problemów. Niestety, kiedy raz wejdzie się w mroczny świat nie ma się pewności, kiedy i czy w ogóle można go opuścić. Co będzie, kiedy przyjaciel okaże się wrogiem? Czy Skorpion ponownie namiesza w jej życiu?
„Głos sumienia” przedstawia dalszą część losów bohaterów, których pokochałam we wcześniejszych publikacjach. To trzeci tom cyklu pod tytułem Warszawski Mrok, który sprawia, że z każdą częścią czytelnik coraz bardziej zagłębia się w opowieść Katarzyny Garczyk. Z całą pewnością nie można powiedzieć o książce, że to lekki infantylny romans, ponieważ ma wiele głębi, mroku i dojrzałości. Im bardziej bohaterowie są ze sobą blisko, tym trudniej im udawać, że nic między nimi nie ma. Melania zawsze będzie Costury słabym punktem, przez który może zostać zraniony. Ten mężczyzna nie jest skałą, ma w sobie emocje, uczucia i trudną przeszłość, dokonywał takich wyborów, w które wierzył, że są właściwe. „Głos sumienia” to świetna książka, która sprawiła, że przepadłam, wciągnęła mnie, skoczyła niezwykle pozytywnie. To ekscytująca opowieść, emocjonująca, zaskakująca i sprawiająca, że nie mogłam się tak łatwo pozbierać.

@rewi.books
To już trzecia część z serii ,,Warszawski Mrok". 🔥

Melania zaczyna układać sobie życie.
Chce zapomnieć o przeszłości lecz nie jest to takie łatwe. Dzięki swojej mamie dostaje pracę w sądzie. Tam nawiązuje nowe znajomości.
Można by pomyśleć, że wszystko się układa.
Przypadkowe spotkanie z Costurą sprawia, że przeszłość wraca.
Dziewczyna stanie się narzędziem w rękach wroga.

Melania nie wie komu ufać a komu nie.
Nie wie kto jest przyjacielem a kto wrogiem...

Na wstępie chciałam podziękować autorce Katarzynie Garczyk oraz Wydawnictwu Osobliwe za możliwość objęcia patronetem ,, Głosu sumienia".❤️

Bardzo polubiłam tę serię i bohaterów. Nie jest to zwykle romansidło mafijne. Dzieje się tu o wiele więcej. Nie ma czasu na chwilę wytchnienia.

W tej części dowiadujemy się więcej o Costurze. Ta postać intrygowała mnie od samego początku, więc ucieszyłam się, że w końcu bardziej go poznam.
Czytając o jego przeszłości możemy zrozumieć jego teraźniejsze zachowanie.
Czasem jest przerażający a czasem pokazuje co tak na prawdę czuje.
Moim zdaniem to najciekawsza postać w tej książce.

Autorka dostarczyła nam wiele emocji. Czytając nie spodziewałam się co mnie czeka.
Zakończenie książki? Cóż , bardzo mnie zaskoczyło i zszkowało. Nie spodziewałam się tego.
Brawa dla autorki dla stworzenie tak dobrej serii. ❤️

@rewi.books
To już trzecia część z serii ,,Warszawski Mrok". 🔥

Melania zaczyna układać sobie życie.
Można by pomyśleć, że wszystko się układa.
Przypadkowe spotkanie z Costurą sprawia, że przeszłość wraca.
Dziewczyna stanie się narzędziem w...

"Jesteś najgorszym, co mnie w życiu spotkało szepczę, na co on całuje mnie w nos".

▪️Tytuł: Głos sumienia. Tom 3
▪️Seria: Warszawski mrok
▪️Autor: Katarzyna Garczyk @katarzyna.garczyk_autorka
▪️Wydawnictwo: Osobliwe @wydawnictwoosobliwe
▪️Premiera: 27.07.2023 r.

(Współpraca reklamowa @wydawnictwoosobliwe)
▪️▪️▪️

Kontynuacja losów Melanii z serii warszawski mrok, gdzie spodziewałyśmy się po poprzednich tomach, że nie będzie to ckliwy romans, ale nie sądziłyśmy, że autorka dopuści się tak wstrząsających scen, urządzając nam uczuciowy rollercoaster. Gdy tylko myślimy, że bohaterowie wychodzą na prostą, gdy tylko wydaje nam się że znamy już zakończenie książki, nagle fabuła wywraca się do góry nogami. 🤯

Podobny charakter ma również Costura. Zmienny, a nawet kusi, aby powiedzieć że „niestabilny”. Zdecydowanie nie należy do aniołków, ani również nie niesie ze sobą dobra. To nadal człowiek zniszczony do szpiku kości. Chociaż jest pewna osoba, która potrafi namieszać mu w głowie wydobywając z niego resztki człowieczeństwa. A w tle części poznacie powody przez które stał się bezwzględny a jednocześnie tak bardzo zraniony, dzięki urywkom z przeszłości doskonale obmyślonych przez autorkę.

"Życie płata nam różne figle, raz się uśmiecha i pomaga tylko po to, by za chwilę kopnąć w tyłek i drwić. Czasem jednak nasz pech jest o wiele gorszy, niż można przypuszczać".

Melanie zaczyna nowe życie, znajduje nową pracę. Niestety mimo tego, że wydawało by się, że wszystko już za nią... Wpada ponownie w ręce Skorpiona i dotkliwie dowiaduje się, co się stanie jeśli nie spełni jego gróźb. A na dodatek dla Melani każde przypadkowe spotkanie z Costurą jest jeszcze cięższym doświadczeniem od poprzedniego. Rozmowy pełne niedopowiedzeń i wewnętrznej tęsknoty, tylko ich od siebie oddalają chociaż wracają do siebie jak bumerang, raniąc się na nowo.

Okazuje się, że Głos sumienia okazał się dla nas najcięższą ale najlepszą z części warszawskiego mroku. Do końca nie mogłyśmy domyśleć się zakończenia tej książki. Ale dziś wiemy, że po Kasi Garczyk można spodziewać się wszystkiego - narkotyki, broń, krew, intrygi… Niebezpieczna seria, którą szczerze Wam polecamy ❤️

"– W co się wpakowałaś? Pomogę ci, Mel.
– W nic. Nie rozumiem, o co ci chodzi! – krzyczę szeptem.
Przeklina pod nosem i wzdycha.
– To twój pierdolony problem. Nigdy nic, kurwa, nie rozumiesz".

@katarzyna.garczyk_autorka Dziękujemy Ci bardzo za możliwość objęcia trzeciej części patronatem medialnym ❤ Dziękujemy bardzo za współprace również @wydawnictwoosobliwe

Książka dostępna na:

▪️Tytuł: Głos sumienia. Tom 3
▪️Seria: Warszawski mrok
▪️Autor: Katarzyna Garczyk @katarzyna.garczyk_autorka
▪️Wydawnictwo: Osobliwe @wydawnictwoosobliwe
▪️Premiera: 27.07.2023 r.

(Współpraca reklamowa @wydawnictwoosobliwe)
▪️▪️▪️

Kontynuacja losów Melanii z serii warszawski mrok,...

• ROMANSE/przeczytane/nie posiadam
  • Erotyki/Romans

Dodaj cytat z książki Głos sumienia