Szczęście zawsze znajdziesz

Wydawnictwo Magia Słów
2023-03-15
2023-03-15

Okładka książki Ta jedna noc Joanna Postój, D. S. Wojciechowska
Ta jedna noc Joanna Postój, D. S...
Okładka książki Skruszone serce Agnieszka Olszak, Joanna Postój
Skruszone serce Agnieszka Olszak, J...
Okładka książki Chcę Cię naprawić Agnieszka Olszak, Joanna Postój
Chcę Cię naprawić Agnieszka Olszak, J...

Po całą powieść sięgnę na pewno, gdy tylko się pojawi.

Autorka ma lekkie i przyjemne pióro. Wiem, że to jest tylko opowiadanie, więc są duże przeskoki w czasie i akcja toczy się szybciej. Ogólnie opowiadanie na godzinkę czytanie dostępne na Legimi. Samo opowiadanie przeczytałam na raz i z zapartym tchem. Zakończenie faktycznie pozostawia niedosyt.

Są jednak red flagi:
1. Zachowanie przyjaciółki mocno mnie zirytowało, bo po wyznaniu Emmy, zamiast ją wesprzeć i spróbować przetłumaczyć że wizyta na policji będzie najlepszym wyjściem, to ta inicjuje jej randkę.
2. Mikę bardzo szybko odpuszcza namawianie Emmy, że powinna to zgłosić i ten jego pocałunek kolejnego dnia po wydarzeniu, który tłumaczy tym, że myślał że to odpowiedni moment.

Autorka porusza trudny temat i brnie przez niego trochę nie w tym kierunku co powinna. Mam nadzieję, że całość jeszcze zaskoczy, bo naprawdę podoba mi się lekkość pióra, szczególnie że „Ibizowe serca” mi się podobały.

Na plus, że Emma jednak jest wykreowana tak, że trzyma ten dystans i widać, że nadal przepracowuje sytuację w swoim tempie.

Po całą powieść sięgnę na pewno, gdy tylko się pojawi.

Są jednak red...

Czy szczęście łatwo można znaleźć? A może ono samo do nas przyjdzie? Emma już niedługo będzie obchodzić swoje kolejne urodziny. Strony plotkarskie cały czas jej o nich przypominają. Nie dość, że zegar biologiczny tyka, to na horyzoncie nadal brak męża i dzieci. Impreza, która miała pomóc w nawiązaniu nowej współpracy, nagle zmienia się w wielki koszmar. Czy wydarzenia z tego przyjęcia spowodują, iż życie Emmy diametralnie zacznie się zmieniać?

Nie ukrywam, że na premierę tego opowiadania czekałam z niecierpliwością. Mimo, iż piszę z Asią w duecie, to byłam bardzo ciekawa, jak sobie poradzi w pojedynkę. I śmiało mogę powiedzieć, że się nie zawiodłam. Od samego początku widziałam, iż wszystko w najdrobniejszym szczególe jest dopracowane. Wydarzenia, jak i bohaterowie zostali w tak przyjemny sposób opisani, że przez opowiadanie się wręcz płynęło. 😍

Asiu, w dniu tak ważnym dla ciebie, chcę ci szczerze i z całego serca pogratulować. Jestem ogromnie szczęśliwa z tego, że ta historia ujrzała światło dzienne. Moją radość nie jestem w stanie opisać, bo jest bardzo wielka, ❤️ ale wiedz, że jestem z ciebie dumna i ja już cię dopilnuję, by ciąg dalszy nastąpił. 😍🤭 Z czystym sumieniem mogę polecić tą historię, gdyż jest w sam raz na jeden wieczór. 😘

Ocena: 9/10.

Znana aktorka Emma jest pożywką dla plotkarskich stron o jej życiu prywatnym, a raczej braku partnera. Impreza branżowa, która miała pomoc jej w nawiązaniu nowych współprac staje się dla niej traumatycznym wydarzeniem.

O jaka ja jestem zawiedziona. Nie spodziewałam się, że gdy zacznę się wkręcać w historię Emmy ta zostanie w takim momencie przerwana. Ja się pytam jak tak można zrobić? Zostawić w takim momencie czytelnika...
Jedyne co mi daje nadzieję, że autorka rozbuduje swoje opowiadanie na książkę i będę mogła przeczytać całość, bo jestem ogromnie ciekawa jak potoczą się losy Emmy i jej wybawiciela.

Witam wszystkich serdecznie. Chyba nie starczy mi czasu na czytanie tyle e-booków i książek. Na razie polecam e-booki, bo książki do czytania czekają w kolejce. Oczywiście dodam, że połowę z zaplanowanych tytułów już przeczytałem. Potem pojawią się Recenzję. Teraz polecam wam kolejnego e-booka. Warto.

Szczęście Zawsze Znajdziesz.
Autorka. @po.czytanna Joanna Postój.
@wydawnictwomagiaslow

Jest to krótkie opowiadanie, ale można powiedzieć ciekawe. Wiele się dzieje. Emma jest sławna, na każdym kroku śledzą ją dziennikarze i czasami ma tego dość. Na dziennikarzy mówi, że są hienami. Wcale się nie dziwię, bo gdybym ja był sławny, a ciągle ktoś by mnie śledził, to też bym tak mówił. Wracając do tematu opowiadania. Emma wraz z Olivią były na imprezie, w pewnym Hotelu. Zgadnicjie kogo tam spotkała? Praktycznie wpadła na niego. Swojego byłego, który próbował ją zgwałcić. Całe szczęście nie udało mu się to. Bo w porę pojawił się Mike i ją uratował. Emma jest załamana i swoją złość wyładowuje na wybawicielu. Okazuje się, że to właściciel Hotelu. Wtedy między Emmą, a Mikeem coś zaczyna się dziać. Co takiego? Tego wam nie zdradzę. Sięgnij po e-booka na empikGo. Warto. Przy dobrej kawce przeczytasz szybko. Moja ocena to: 1000 /1000 punktów. Polecam.
Nie długo widzimy się ponownie. Pozdrawiam serdecznie.

Szczęście Zawsze Znajdziesz.
Autorka. @po.czytanna Joanna Postój....

Opowiadanie bardzo mi się podobało. Pokazuje, jak show business potrafi być bezlitosny i okrutny. Ale mimo tego warto szukać własnej drogi do szczęścia i... miłości. Z niecierpliwieniem czekam na ciąg dalszy :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Nowości 2023
  • Magia Słów
  • Przeczytane#2
  • Mojego autorstwa
  • Strata czasu
  • EmpikGo

Dodaj cytat z książki Szczęście zawsze znajdziesz