Dziesięć lat temu

Okładka książki Dziesięć lat temu Marta Bielawska
Okładka książki Dziesięć lat temu
Marta Bielawska Wydawnictwo: Empik Go Cykl: Dziesięć lat temu (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Dziesięć lat temu (tom 1)
Empik Go
2022-04-05
2022-04-05

Dziesięć lat temu, w wyniku nieudanej akcji policyjnej ginie Michał, mąż i największa miłość Laury.
Przez dziesięciolecie kobieta stara się ułożyć swoje życie na nowo. Mimo, że ponownie jest żoną, ma nowe życie, nie potrafi zapomnieć o Michale. Wciąż, co tydzień razem z córką Michaliną odwiedza grób zmarłego męża. Mimo, że nie układa jej się w nowym małżeństwie, Laura zawsze może liczyć na przyjaciół - policjantów, którzy pracowali z Michałem. Mężczyźni dbają zarówno o Laurę, jak i Michalinke. Względny spokój w życiu Laury burzą pewne znaki, które wskazują na to, że Michał żyje i próbuje ją ostrzec przed niebezpieczeństwem.

Mimo, że fabuła nie jest jakoś specjalnie porywająca, a wciąż pogrążona w żałobie kobieta, która wspomina swoje małżeństwo, tęskni za zmarłym mężem i nie potrafi się dogadać z nowym, również nie jest jakimś wyjątkowym bohaterem, to ja zdecydowanie miło spędziłam czas przy tej historii. A główną bohaterkę nawet polubiłam i trochę jej zazdroszczę takich przyjaciół, o jakich ciężko we współczesnym świecie...

1994

Bardzo dobra książka, świetnie się słuchało. Jak najbardziej polecam

Bardzo dobra książka, świetnie się słuchało. Jak najbardziej polecam

Świetna książka. Wciąga od pierwszych stron. Akcja książki dzieje się jednocześnie przed oraz po śmierci męża głównej bohaterki, policjanta, który zginął podczas jednej z akcji. Zabieg ten spowodował, że akcja jest żwawa i przez cały czas trzyma w napięciu. Szczerze polecam.

• Audiobooki
  • Ebook do kupienia
  • Kobieta w roli głównej
  • Audiobooki 2022, 2023, 2024r.
  • Przeczytane książki, e-booki, wysłuchane audiobooki w 2022r.
  • Polscy autorzy

Dodaj cytat z książki Dziesięć lat temu