rozwińzwiń

Laws of UX: Using Psychology to Design Better Products & Services

Okładka książki Laws of UX: Using Psychology to Design Better Products & Services Jon Yablonski
Jon Yablonski Wydawnictwo: O'Reilly Media nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
O'Reilly Media
149205531X

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Książka mogłaby być o około 2/3 krótsza, bo jak to amerykański autor, wciąż powtarzane były te same zdania, napisane tylko w inny sposób. Prawa UX przedstawione w książce są całkiem przydatne dla absolutnego laika, ale wystarczy wiedzieć cokolwiek, by pozycja mocno znużyła. Brakuje w niej też przykładów, autor mocno leniwie przytacza 1-2 na krzyż przy każdym prawie, zbytnio nie zagłębiając się w żadne z nich.

Niestety, pozycja napisana mocno "na kolanie".

• 2021
  • 2022
  • UX/UI

Dodaj cytat z książki Laws of UX: Using Psychology to Design Better Products & Services