Pierogi z kimchi. Koreańskie smaki dla każdego

Okładka książki Pierogi z kimchi. Koreańskie smaki dla każdego Wioleta Błazucka
Okładka książki Pierogi z kimchi. Koreańskie smaki dla każdego
Wioleta Błazucka Wydawnictwo: Znak Horyzont kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Znak Horyzont
2021-10-27
2021-10-27
kuchnia koreańska Kimchi przepisy Korea kulinaria przepisy kulinarne

Iście dobra książka kucharska, bez przydługich wstępów.

Iście dobra książka kucharska, bez przydługich wstępów.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna, tak samo jak drugi tom. Bardzo przystępnie napisana, co ułatwia korzystanie z przepisów.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna książka, polecam każdemu, kto ma ochotę spróbować kuchni koreańskiej. Moje ulubione dania to bibimbap, kimbap i dopbap z tuńczykiem, a na słodko pyszne bułeczki kawowe. Mimo, że gotowanie nie należy do moich pasji, to takie dobre jedzonko nawet mam ochotę przyrządzać ;) Dodatkowym atutem jest piękna oprawa, wizualnie książka prezentuje się tak wyśmienicie, jak przedstawione w niej potrawy. Mniam ;)

Moja ulubiona książka kucharska! Wszystko jest przepyszne! Przepisy są super opisane, szczegółowo wyjaśnione i bardzo przystępne. Nie ma problemu (w Polsce) z dostępnością składników. Naprawdę bardzo polecam i czekam na kolejne!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Sonu na okładce - nie było opcji żeby pominąć tę pozycję! :)) Świetnie przygotowana książka, którą ze względu na oczywistą sympatię do Wioli, musiałam mieć w kolekcji. Przepisy w książce "Pierogi z kimchi" są łatwe do przygotowania i doskonale opisane. Wiola krok po kroku prowadzi nas przez proces przygotowywania różnych przystawek, ciast, dań obiadowych (w tym tradycyjnego kimchi!) a także innych smakowitych kombinacji, które warto wypróbować. Wszystkie przepisy są ilustrowane pięknymi zdjęciami, które zachęcają do eksperymentowania w kuchni!
Świetna pozycja dla osób chcących spróbować czegoś egzotycznego!

Przepisy będą odrobinę modyfikowane z racji tego, że ja w ketozie, ale co tam lubię eksperymentować w kuchni, trochę jak szalony naukowiec 👩‍🔬 😁
GORĄCO POLECAM również kanał Wioli na yt, super rodzinka i fajnie się to ogląda, lepsze niż serial 😊👍

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kuchnia koreańska od podstaw do poziomu master. Wiola zabiera czytelników w cudowny azjatycki świat pełen smaku, aromatu i wtajemnicza w prawdziwe koreańskie receptury.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wiola, narobiłaś mi smaka - wypróbowałam kilka przepisów i wszystko się udało! I co najważniejsze - było wybornie pyszne ♥️

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Uwielbiam przepisy Wioli. :) Wszystko, co zrobiłam do tej pory, weszło na stałe do mojego jadłospisu. :D

Brzuszki pełne, czy już zrobiło się miejsce? 🤣
U mnie miejsce jest i ochota na coś zupełnie innego także. Dlatego książka, którą dzisiaj prezentuje idealnie wpasowuje się w moje smakowe zachcianki.

🍜 Pierogi z kimchi.
❤️ Koreańskie smaki dla każdego.
📖 Wioleta Błazucka

Na początek poszukam sobie przepisu, który będę w stanie zrobić z tego co już mam. Jednak przeglądając kolejne strony, widzę, że konieczne będą małe zakupy, bo kilka przepisów bardzo, ale to bardzo mnie zaciekawiło i mam taką chrapkę na nie, że zrobię na pewno.
Wiedza, który przekazuje autorka jest bardzo ciekawa i przydatna.
Największym atutem, jest podział na trzy poziomy wtajemniczenia w koreańską kuchnię. I nie chodzi tu o to, że im wyższy poziom tym dania trudniejsze, a o to, że będziemy musieli zaopatrzyć się w kilka niezbędnych koreańskich składników. Jednak jak dacie się wciągnąć to już nie będzie odwrotu ❤️❤️❤️
Autorka prowadzi też na YouTubie kanał
🎎 Pierogi z Kimchi 🎎 więc tam też możecie się sporo dowiedzieć i zarazić miłością do koreańskiej kuchni.
Prawdziwa koreańska kuchnia w naszym domu, chociaż dla mnie brzmi to na trudne zadanie, z tą książką czuję, że to możliwe ❤️

Brzuszki pełne, czy już zrobiło się miejsce? 🤣

🍜 Pierogi z kimchi.
❤️ Koreańskie smaki dla każdego.
📖 Wioleta Błazucka

• Kulinaria
  • Kucharskie
  • Do kupienia

Dodaj cytat z książki Pierogi z kimchi. Koreańskie smaki dla każdego