Skuteczność bez agresji „… i wtedy postanowiłam go wysłuchać”

Wiesława Rutkowska-Dydyna Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Impuls nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Podręcznik dla rodziców i nauczycieli
Oficyna Wydawnicza Impuls
Podręcznik dla rodziców i nauczycieli
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2021-06-11
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Publikacja Wiesławy Rutkowskiej-Dydyny zasługuje na uznanie jako pożądane narzędzie wspierania rodziny i szkoły w doskonaleniu kompetencji potrzebnych do skutecznego wychowania dzieci i młodzieży, w tym z ADHD, niepełnosprawnością intelektualną.

Autorka (mama dorosłych synów, przez wiele lat pedagog szkolna, trenerka, prowadząca warsztaty dla rodziców), bazując na wiedzy i...