Sherlock Holmes. Lokatorka w woalce

Okładka książki Sherlock Holmes. Lokatorka w woalce
Arthur Conan Doyle Wydawnictwo: Wydawnictwo Tandem Cykl: Sherlock Holmes dla dzieci (tom 9) Seria: Klasyka dla dzieci [wydawnictwo Tandem] literatura dziecięca
literatura dziecięca
Sherlock Holmes dla dzieci (tom 9)
Klasyka dla dzieci [wydawnictwo Tandem]
Sherlock Holmes: The Veiled Lodger
Wydawnictwo Tandem
2021-04-20
2021-04-20
Mariusz Berowski
Sherlock Holmes Lokatorka w woalce Klasyka dla dzieci Watson

Okładka książki Moriarty: Tom 9 Arthur Conan Doyle, Hikaru Miyoshi, Ryosuke Takeuchi
Ocena 0,0
Moriarty: Tom 9 Arthur Conan Doyle,...
Okładka książki Moriarty: Tom 8 Arthur Conan Doyle, Hikaru Miyoshi, Ryosuke Takeuchi
Ocena 7,7
Moriarty: Tom 8 Arthur Conan Doyle,...

Okładka książki Oliver Twist Charles Dickens, Philip Gooden, Pipi Sposito
Ocena 6,9
Oliver Twist Charles Dickens, Ph...
Okładka książki Miecz w kamieniu Mike Phillips, praca zbiorowa
Ocena 8,3
Miecz w kamieniu Mike Phillips, prac...
Okładka książki David Copperfield Santiago Calle, Charles Dickens, Philip Gooden
Ocena 7,2
David Copperfield Santiago Calle, Cha...

Książka "Lokatorka w woalce" to ciekawa opowieść. Treść tego utworu literackiego nawiązuje do dawnej i zapomnianej sprawie prowadzonej zarówno przez policję jak i Holmesa. W tym tomie bohaterowie nie rozwiązują żadnej zagadki, lecz słuchają prawdziwej historii poszkodowanej żony właściciela cyrku. Ów utwór literacki jest moim zdaniem trochę nudny, ponieważ Sherlock i dr. Watson nie główkują nad zagadką, ale każda książka z tej serii zawiera bardzo ciekawe elementy, również ta. Polecam do przeczytania dla dzieci w wieku 9 - 12 lat.

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dodaj cytat z książki Sherlock Holmes. Lokatorka w woalce