Armija Polska We Francji W Świetle Faktów

Wincenty Skarżyński Wydawnictwo: historyczna.com.pl biografia, autobiografia, pamiętnik
historyczna.com.pl
historia pamiętnik 1 wojna światowa Józef Haller Wincenty Skarżyński Sokół Armia Polska
biografia, autobiografia, pamiętnik
2019-01-01

Moim zdaniem jest to rodzaj literatury historycznej, który warto przeczytać bardziej od nawet najlepszego podręcznika. Dlaczego? Bo mamy tu do czynienia ze wspomnieniami człowieka, który sam uczestniczył w danych wydarzeniach i nie jesteśmy zdani na opinię "pośrednika" w postaci autora opisującego czyjeś dokonania.

Dodaj cytat z książki Armija Polska We Francji W Świetle Faktów