Rysowanie dla (jeszcze większej) przyjemności

hobby
Feeria
2021-03-10
2021-03-10

Dziś przychodzę z opinią o książce, która
idealnie służy do rozwijania techniki rysowania. Jest to moje drugie spotkanie z autorką, miałam już przyjemność czytać książkę „Rysowanie dla przyjemności. Krok po kroku dla dorosłych i dzieci”. W tym wydaniu mamy przede wszystkim dużo nowym projektów, które są podzielne tematycznie. Autorka skupia się na takich głównych tematach...

Dodaj cytat z książki Rysowanie dla (jeszcze większej) przyjemności