Cienie miłości Tom 2

Okładka książki Cienie miłości Tom 2
Patrycja Zdanowska Wydawnictwo: Ridero, Ridero IT Publishing, Ridero IT Solutions literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Cienie miłości Tom 2
Ridero, Ridero IT Publishing, Ridero IT Solutions
2021-03-08
2021-03-08
Miłość Erotyka Mafia Romans Tajemnica Strach Walka Zemsta Pożądanie Namiętność

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Dopiero teraz sięgałam po tę pozycję, mając czas. I żałuję, że dopiero teraz. Ta część jest napisana 10/10.
Bohaterowie 10/10
Fabuła 10/10
Emocje 10/10
Książka bardzo realistycznie przedstawiona za co dziękuję autorce, ponieważ mogłam wczuć się w każdą sytuację. Uśmiercenie bohaterki sprawiło, że z zaskoczenia otworzyłam aż szerzej oczy. Jak to? Co tu się odwaliło? Takiego szoku dawno nie przeżyłam czytając książkę. Nicolas i Klara w ogólnym rozrachunku dojrzeli i tak samo dojrzało ich uczucie. Sam Nico by odzyskać kobietę musiał wygrać nie tylko z sobą, ale również z Jacobem, który starał się o względy Klary. Jedna z moich ulubionych książek. Polecam!

Bohaterowie 10/10
Fabuła 10/10
Emocje 10/10

Przyznam szczerze, że ta część podobała mi się znacznie bardziej niż pierwsza. Dialogi bardzo dopracowane, sytuację realistycznie przedstawione, a kreacja bohaterów dopracowana. Sama Klara w tej części przechodzi nie małe zmiany w cechach charakteru. Nicolas od początku skradł moje serce ❤️ ogólnie bardzo fajnie poprowadzona fabuła. Nietuzinkowa, a zakończenie zupełnie nieprzewidywalne, łamiące serce. Polecam, bo warto sięgnąć po tę książkę, nie sugerując się opiniami innych. Miłośnicy romansów docenią tę pozycję.

"Moja piękna, reprezentujesz siłę, władzę, piękno, sprawiedliwość. Pamiętaj, aby w tym świecie, w którym przyjdzie Ci żyć, nigdy nie zapominać o miłości. To ona naprowadza nas na właściwe tory."
"Cienie Miłości" Tom 2
Patrycja Zdanowska - Autor
Wydawnictwo: Ridero
Kontynuacja romansu mafijnego, który poruszy cię do łez.
Patrycjo roztrzaskałaś moje serce na milion kawałków :(
"Cienie przeszłości" zrobiły swoje, tajemnice rozdzieliły ich na kilka miesięcy . Klara ukryła się w Teksasie na małej farmie. Stara się układać swoje życie od nowa i wyczekuje narodzin swojego dziecka. O względy dziewczyny zaczyna walczyć Jacob który jest dobrym i czułym człowiekiem. Kiedy się wydaje, że wszystko idzie ku normalności z ukrycia wychodzi Nicolas, który się nie podaje i walczy o wybaczenie i miłość Klary.
Czy miłość wystarczy? Jakie decyzje podejmie Klara? Czy dane im będzie być razem? Czy wrogowie odpuszczą?
Z niecierpliwością sięgnęłam po drugi tom romansu mafijnego serii "Cienie" byłam bardzo ciekawa dalszych losów Klary i Nicolasa.
Patii moje emocje sięgnęły zenitu. Patrycja Zdanowska w tej części zafundowała nam jeszcze więcej emocji: cierpienie, ból, napięcie ale również chwile radości. Coś niesamowitego. Bardzo mi się podobała przemiana bohaterów a w szczególności Klara po doświadczeniach w swoim życiu stała się bardziej stanowcza i zaczęła się przeciwstawiać Nico.
Dialogi i akcja w książce jest dopracowana, fabuła jest tak naturalna, że czujesz się częścią książki. Lekkie pióra autorki wprowadza nas w historię o wybaczaniu i miłości a przede wszystkim pokazuje nam co jesteś w stanie zrobić dla drugiej osoby? Zakończenie którego się nie spodziewasz.
Z kolejną kartką wnikasz w historię bohaterów czujesz tą ekscytację i niepewność co zaraz się wydarzy a tego się na pewno nie spodziewasz. Napięcie i czekanie na moment, w którym to się skończy, a jednocześnie odwlekasz tą chwilę ponieważ wszystko może zniknąć.
Czy jesteście na to gotowi???
"Niektórzy mówią, że potrzeba lat, by poznać drugiego człowieka na tyle, by się z nim związać. Mylą się. Czasem wystarczy kilka chwil, by mieć pewność, że to ta właściwa osoba, z którą chcesz dzielić resztę życia."
Cieszę się że mogłam poznać ich historię i pokochałam całą serię. Jestem pod wielkim wrażeniem i myślę że przypadnie wam do gustu. Mam nadzieję że skusicie się na książkę " Cienie miłości" Polecam serdecznie !!! Dziękuję Patrycjo za zaufanie i oczywiście wyczekujemy następnych książek. Wzbudzasz kochana duże emocje. Do następnego zaczytania...

"Cienie Miłości" Tom 2
Patrycja Zdanowska - Autor
Wydawnictwo: Ridero
Kontynuacja romansu mafijnego, który poruszy cię do łez.
Patrycjo roztrzaskałaś moje serce na milion kawałków...

Lektura pochłonęła Mnie w całości i pokochałam Nicolasa za wytrwałość i determinację w odzyskaniu Klary.Jego ciemna strona pozostała,ale miłość do Klary powoduje,że jest innym mężczyzna przy niej….♥️♥️♥️
Nie spodziewałam się takiego zakończenia 🥲Teraz czekam na tom 3 Izabell:Dziedzictwo…,ponieważ serce roztrzaskało się na kawałki

Cienie miłości to kontynuacja losów Klary i Nicolasa. Kobieta po odkryciu prawdy o przeszłości ucieka. Swój azyl odnajduje na drugim końcu świata. Próbuję żyć normalnie, nie rozdrapując przeszłości. Jest w ciąży. Nicolas przez kilka miesięcy bezskutecznie poszukuje swojej ukochanej. Odnajduje Klarę na farmie w Teksasie gdzie, próbuje ułożyć sobie życie. Jak Nikolas zareaguje na informacje, że będzie tatą?
Czy miłość zrodzona na kłamstwie ma szansę przetrwać? Czy dosięgnie ich zemsta konkurencji i wyjdą z tego cali? Tego dowiecie się z książki
Druga część Cieni to niczym jazda na rolocasterze. Gdy wydaje nam się, że wszystko jest na dobrej drodze do szczęścia, nagle następuje zjazd w dół. Książkę czytałam z wypiekami na twarzy. Nie tylko przez sceny seksu, ale przede wszystkim przez nieprzewidywalną akcję. To nie jest romans mafijny jakich wiele na książkowym rynku. Ciekawa fabuła, barwni bohaterowie i wartka akcja tworzą historię idealną. Historię, która każdy miłośnik książek koniecznie musi poznać. Brawo Patrycja. Aaa no i zakończenie książki, które wbiło mnie w fotel. Wow! Gorąco polecam i nie mogę doczekać się kolejnej części.

Cienie miłości to drugi tom niesamowitej i barwnej historii Klary i Nicolasa, którą raczy nas autorka. Po zakończeniu 1 tomu byłam bardzo ciekawa jak potoczyły się dalsze losy tej dwójki. Czy ostatecznie Cienie przeszłości wygrały rozdzielając na dobre te dwójkę? A może wręcz przeciwnie. Zachecam aby każdy miłośnik romansów sam to odkrył czytając. Cóż mogę powiedzieć o tym tomie? Już po pierwszych rozdziałach widać ogromny progres autorki. Styl nadal pozostaje lekki co sprawia, że czyta się ją bardzo szybko. Nasi główni bohaterzy ewoulują stając się w mojej ocenie dojrzalsi. I tak jak zmieniają się oni zmienia się również ich relacja. Już nie tylko im w głowie harce pod kołderką, ale również dojrzalsza postawa często spotykana przy kompromisach czy podejmowanych decyzjach. Przecież już nie chodzi tylko o dwoje pogubionych osób prawda? Cienie miłości są bardzo przemyślane biorąc pod lupe z pierwszym tomem. Każdy rozdział ukazuje nam wachlarz emocji, uczuć, zmagania się samym ze sobą i walką o lepsze jutro. Nie jest to ksiazka dla osób l, dla których seks musi odrywać główne skrzypce i na tym bazuje cała fabuła. Choć i jego nie brakuje, to jednak zdecydowanie największy nacisk położony jest na fabułę i akcję której nie brakuje. Bardzo ta część podobała mi się, i z czystym sumieniem polecam. Wiele wątków jak i samo zakończenie budzi wiele emocji i zdecydowanie nie da się po odliczeniu jej od razu zapomnieć o tym co się wydarzyło. Polecam!

"Cienie miłości" to drugi tom o losach Klary i Nicolasa. Pierwszy nie był idealny, jednak podobał mi się. Stwierdziłam więc, że chętnie przekonam się w jakim kierunku potoczy się fabuła. Tym bardziej, że pierwszy tom zakończył się w momencie, który pozostawił nas w zawieszeniu. Otrzymałam historię, która niestety podobała mi się mniej od pierwszej części. Przede wszystkim bardzo drażniło mnie zachowanie bohaterów. Zdecydowanie bardziej głównej bohaterki. Została zraniona, oszukana, więc postanowiła wyjechać. Próbowała poukładać sobie wszystko na nowo tym bardziej, że znalazła się w całkiem nowej sytuacji. Wszystko byłoby w porządku, gdyby potrafiła się określić. Jedno myślała, drugie mówiła, a trzecie robiła. Kompletnie nie mogłam tego pojąć i miałam nią ochotę nieraz porządnie potrząsnąć. Nicolasa to wciąż uparty, pewny siebie facet, który sięga i bierze to czego pragnie. Początkowo fabuła książki była trochę monotonna i nużąca. Po czasie się rozkręciła i zaczęło się w niej dziać coś więcej. Niczym mnie jednak ona nie zaskoczyła, ani nie wywoła we mnie jakiś większych emocji. Działo się dość sporo, jednak wszystko było dla mnie na takim samym poziomie. Tak jak w pierwszym tomie czułam między bohaterami chemię, tak tutaj mi jej zabrakło. W ich relacji brakowało tego ognia, namiętności. "Cienie miłości" to książka z potencjałem, który w moim odczuciu nie został do końca wykorzystany. Było kilka ciekawych momentów, fragmentów, jednak nie aż tyle, żeby wpłynąć na ocenę całej książki. Autorka ma przyjemne pióro, więc książkę czytało się szybko. Atutem tej historii jestem na pewno zakończenie, które niejednego zaskoczy i wprawi w osłupienie. Przyznam szczerze, że takiego końca się nie spodziewałam, więc tutaj na duży plus. Książka ma zarówno plusy, jak i minusy, więc to Wy musicie zdecydować czy po nią sięgniecie.

Ile razy wzruszyłam się czytając ten tom to mała głowa. Choć 1 tom jest dobry, to ten przebił poprzedni. Widać progres autorki oraz żywotność zafundowanych nam emocji. Kluczowych momentów było tyle, że z niecierpliwością czekałam na każdą kolejną stronę. Książka jedyna w swoim rodzaju jeśli chodzi o całokształt fabuły. Zakończenia oraz kilku innych wątków niespodziewałam się. Sceny erotyczne napisane ze smakiem. Naprawdę warto po tę pozycję sięgnąć. Powiew świeżości.

"Cienie miłości" to kontynuacja losów Klary i Nicolasa autorstwa Patrycji Zdanowskiej.
Może i jest to dalszy ciąg ich historii, ale nic tu nie jest już takie same, wszystko się zmieniło i niestety nic już nie będzie jak dawniej. Rany zostały zadane, cienie przeszłości ostatecznie wygrały, pozostaje tylko czekać czy uczucie łączące tą dwójkę jeszcze nie wygasło, a może to właśnie ono przywróci wszystko na właściwe tory.
Akcja tej części przenosi nas do nie dalekiej przyszłości, od poprzednich wydarzeń dzielą nas dokładnie 4 miesiące. Można powiedzieć, że wszystko stanęło na głowie, a sekrety, które ostatecznie ujrzały światło dzienne doprowadziły do rozstania bohaterów. Klara co prawda uciekła i zaszyła się na farmie pewnych ludzi w Teksasie, ale nie jest już sama, a Nicolas będzie miał nie lada wyzwanie by ją znaleźć. Przecież wcale nie przestał jej szukać, chociaż może to wyglądać zupełnie inaczej.
Teraz przed Nico najważniejsze zadanie, musi przyznać sam przed sobą, że zawalił i przyjąć do wiadomości, że nie jest już jedynym, który będzie walczył o względy Klary. Bowiem na ich drodze pojawi się pewien mężczyzna, który pomógł jej gdy znalazła się w zupełnie obcym mieście, ale przede wszystkim, który chciałby być kimś więcej niż tylko przyjacielem. Pytanie tylko czy ona też chcę. Poza tym mam wrażenie, że właśnie też z tego właśnie powodu Nico stał się bardziej impulsywny i zazdrosny, a to sprawia, że może posunąć się dosłownie do wszystkiego, żeby tylko odzyskać swoją kobietę.
Chciałabym go tak naprawdę nienawidzić za jego zachowanie, szczególnie to w stosunku do Klary i za fakt, że ponoć tak mu na niej zależało, a potrafił pójść do łóżka z innymi kobietami i nawet nie widział w tym nic złego. Ale z drugiej strony jak pokazał wreszcie swoją drugą twarz, troskę oraz opiekę jaką otoczył Klarę, to było nawet takie słodkie. Tym bardziej, że był gotowy dosłownie na wszystko, byleby tylko zapewnić szczęśliwe i bezpieczne życie swojej rodzinie.
Warto również wspomnieć, że Klara nie jest już tą samą uległą i strachliwą osobą co kiedyś. Zmieniła się i to bardzo, przede wszystkim nie da już sobą pomiatać, ani manipulować i stała się uparta niczym osioł, tym bardziej, że nie chroni już tylko siebie, ale też pewnego małego lokatora. A jak wiadomo matka dla swojego dziecka zrobi dosłownie wszystko, by zapewnić mu szczęśliwe i bezpieczne życie. Niestety zostanie postawiona również na rozdrożu uczuciowym i tego jej nie zazdroszczę, bo jak można wybrać spośród dwóch bliskich osób tego jedynego, wiedząc, że ten drugi skończy ze złamanym sercem. Przed tą Klarą i Nico pojawi się  jeszcze wiele przeszkód i niebezpiecznych zakrętów, ale czy ostatecznie będą mieli swoje szczęśliwe zakończenie, to już trzeba przeczytać by się dowiedzieć.
Jedno jest pewne jeśli mieliście nadzieję, że to już koniec tajemnic, to w rzeczywistości jest to jedynie czubek góry lodowej, który pozostawi jeszcze więcej niewiadomych i może więcej namieszać. Miłość, tajemnica, poświęcenie, walka o szczęście, ciężkie wybory, zemsta, ale przede wszystkim uczucia towarzyszące stracie kogoś bliskiego. To są najlepsze słowa, które dokładnie opisują tą książkę. Te oraz fakt, że historia tutaj całkowicie się rozwinęła i w niejednym miejscu może zaskoczyć swoją treścią.

Cienie miłości? Tytuł raczej nie brzmi jak książka dla mężczyzn, ale! Zaskoczenie! Nie jestem fanem tego typu literatury, ale muszę przyznać, że ta pozycja wciągnęła mnie bez żadnej litości. Nie mogłem się oderwać od czytania! Autorka stworzyła świat, który jest zarazem przyjemny i intrygujący. Z wielką przyjemnością odkrywa się tajemnice i losy bohaterów, którzy często nas zaskakują. Widać też dojrzałość pisarską, zmienność bohaterów, ciekawą fabułę i akcję, która trzyma w napięciu do samego końca. Polecam serdecznie!