Niebezpieczny trójkąt

Kamila Andrzejak-Wasilewska Wydawnictwo: Novae Res literatura obyczajowa, romans
9788382191905
Novae Res
Erotyk Romans Powieść obyczajowa
literatura obyczajowa, romans
9788382191905
Erotyk Romans Powieść obyczajowa

Recenzja pochodzi z

Choć wielu się boi, ja nie rezygnuję z debiutów. Nie razi mnie też erotyka, pod warunkiem, że nie jest jedynym wątkiem książki.

Ich dwóch i ona. Nikola parę lat wcześniej przespała się z nieznajomym mężczyzną i obiecali sobie, że jeśli kiedyś się spotkają powtórzą to. Los z kobiety zadrwił, kiedy będąc narzeczoną...

Jestem typem czytelnika który widzi okładkę i mówi WOW to będzie coś! Chociaż ostatnio kilka razy się na tym przejechałam to tym razem moja intuicja nie zrobiła mi takiego numeru. To jest WOW!

Nikola pracuje razem z swoją przyjaciółką w księgarni (swoją drogą to wymarzona praca dla nas czytelników co nie?). Ma szczęśliwe życie. Narzeczonego którego kocha i który zrobi dla...

• Kolejka
  • Lista książkowych zachcianek :)
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Niebezpieczny trójkąt