Miss piękności

Barbara Heydel-Sołtys (ilustratorka)Konstancja Rostworowska Morawska Wydawnictwo: Novum literatura dziecięca
47 str. 47 min.
Novum
Novum
literatura dziecięca
47 min.
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Lisie czary Konstancja Rostworowska Morawska, Tadeusz Marian Łęski (ilustrator)
Ocena 1,5
Lisie czary Konstancja Rostworo...
Okładka książki Baśń o stepowym księciu Danuta Francuz (ilustratorka), Konstancja Rostworowska Morawska
Ocena 6,0
Baśń o stepowy... Danuta Francuz (ilu...
Okładka książki Baśń o zaklętym kruku Maria Biłowicka Francuz (ilustratorka), Konstancja Rostworowska Morawska
Ocena 6,0
Baśń o zaklęty... Maria Biłowicka Fra...
Okładka książki Dziwy prawdziwe Konstancja Rostworowska Morawska, Mikołaj Rostworowski, Tadeusz Marian Łęski (ilustrator)
Ocena 8,0
Dziwy prawdziwe Konstancja Rostworo...