Spacer. Ćwiczenia przyrodnicze dla trzylatków

Okładka książki Spacer. Ćwiczenia przyrodnicze dla trzylatków
Zosia Frankowska Wydawnictwo: Dwie Siostry Seria: Mądrale popularnonaukowa dziecięca
51 str. 51 min.
popularnonaukowa dziecięca
Mądrale
Dwie Siostry
2020-10-01
2020-10-01
51 min.

Okładka książki Great! Wielka Brytania dla dociekliwych Zosia Frankowska, Tina Oziewicz
Ocena 7,5
Great! Wielka ... Zosia Frankowska, T...
Okładka książki Podróżnicy. Wielkie wyprawy Polaków Jacek Ambrożewski, Andrzej Fedorowicz, Zosia Frankowska
Ocena 7,7
Podróżnicy. Wi... Jacek Ambrożewski,&...

więcej Więcej

"Spacer", to ostatni zeszyt ćwiczeń dla trzylatków z serii MĄDRALE od Wydawnictwa Dwie Siostry - tym razem dostajemy ćwiczenia przyrodnicze, czyli robimy to, co ja lubię najbardziej : IDZIEMY W LAS! Oczywiście nie tylko po lasach będziemy buszować wraz z Ulą i jej pieskiem Fikusem, bo na samym początku poznajemy caaaaałą Polskę i różne jej miasta.
Ulę należy do spaceru...

• TaTa czyta
  • Flora i Fauna

Dodaj cytat z książki Spacer. Ćwiczenia przyrodnicze dla trzylatków