Czytaj skład. Gotuj z głową!

Jagoda FabickaKatarzyna Rada Wydawnictwo: Publicat kulinaria, przepisy kulinarne
Publicat
Żywienie Gotowanie Kulinaria
kulinaria, przepisy kulinarne
Żywienie Gotowanie Kulinaria

Od jakiegoś czasu zachęca się nas do tego, aby podczas zakupow czytać skład produktów, które wkładamy do wózka. Mówi się nam, żeby zwracać uwagę na cukier, na konserwanty, emulgatory i na szkodliwe barwniki dodawane do produktów spożywczych. A jak to jest u Was? Zwracacie uwagę na skład widniejący na opakowaniu?

Ja od jakiegoś czas bardzo… Kiedy kilka lat temu wylądowałam...

• Przepisy
  • Chcę w prezencie
  • Dieta i rozwój

Dodaj cytat z książki Czytaj skład. Gotuj z głową!