Tymon i piłka w grze

Anna Szerszeńska Wydawnictwo: New Space poradniki dla rodziców
New Space
poradniki dla rodziców
2020-04-04

"Tymon i piłka w grze" to książeczka, którą powinno przeczytać każde jąkające się dziecko. Ba, każdy, kto na co dzień spotkał się z wykluczeniem, czy też był świadkiem nietolerancji. Każdy rodzic, nauczyciel, pedagog, który staje w obliczu trudnych i wielkich pytań małego człowieka. Każdy, kto czasem ma gorszy dzień i bez powodu przegląda się w opiniach innych. Autorka z...

Dodaj cytat z książki Tymon i piłka w grze