Prezentacje. Po prostu!

Onepress
Prezentacje
poradniki
Prezentacje

Wystąpienia publiczne to sztuka!
Dla wielu osób sama myśl o wystąpieniu przed publicznością, nawet niewielką, jest związana z wielkim stresem i robią wszystko, by tego uniknąć. Torpedują przez to niekiedy swoją karierę, nie są w stanie zaprezentować swoich umiejętności, a także potencjału, jakim dysponują. Czy zatem wystąpień publicznych można się nauczyć? Czy towarzyszące...

• Biznes
  • Ebook
  • Audiobook
  • Biznes, Rozwój

Dodaj cytat z książki Prezentacje. Po prostu!