Twój Wielki Plan

Okładka książki Twój Wielki Plan Paweł Dudziński
Okładka książki Twój Wielki Plan
Paweł Dudziński Wydawnictwo: Centrum Biznesowe "Info" nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Centrum Biznesowe "Info"
2020-03-07
2020-03-07

Bardzo dobra i przyjemna pozycja . Książka jest podzielona na krótkie rozdziały gdzie kazdy z nich dotyka innego zagadnienia. Autor odwołuje się w książce do wielu znanych bestsellerów z zakresu samorozwoju oraz badań co jest dużym plusem , gdyż nie wszystkie te pozycje osobiście czytałam , a tutaj mamy na tacy podane niejako ich podsumowanie i najważniejsze wątki. Czyta się ją bardzo szybko i otwiera głowę na pewne sprawy. Będę wracać do tej pozycji i polecam ją wszystkim zarówno tym którzy swoją przygodę z książkami na temat rozwoju zaczynają , jak i tym którzy mają już trochę większe doświadczenie w tym temacie. Jedyny minus książki to jak dla mnie trochę za krótka :)

Serdecznie polecam!
Książkę czyta się przyjemnie, mimo że porusza bardzo ważne i nieraz trudne tematy. Lektura motywuje i emanuje wolnością, pod różnymi postaciami. Można chłonąć z niej nadzieję na to, że wszystko jest możliwe, że wiele spraw można naprawić mając obok siebie kochających i wspierających ludzi. Urzekające są również przepiękne cytaty, z którymi czytelnik spotyka się niemal na każdej stronie. Można te słowa zachować i nieść w pamięci.
Niezwykle jest to, że treść jest skierowana dla nas, skłania nas do przemyśleń. Jednocześnie przypomina, że to drugi człowiek (nawet najsłabszy, chory) jest darem i może uzmysławiać nam co w życiu jest fundamentalne.

Serdecznie polecam!

Świetna książka. Posiada wiele cennych wskazówek, które warto zapamiętać. Przyjemnie się ją czyta. Zdecydowanie dycha !

Gorąco polecam!
Książkę „Twój Wielki Plan” określiłbym jako kompendium świadomego życia. Znajdziemy tu masę bardzo wartościowych i praktycznych rad, a także wiele cennych spostrzeżeń, które pozwalają zobaczyć najważniejsze obszary naszego życia z nieco szerszej perspektywy. Prosty język, liczne anegdoty oraz świetne ilustracje sprawiają, że lektura niniejszej publikacji jest lekka i przyjemna, zaś bogata warstwa merytoryczna czyni tę pozycję całkowicie wyjątkową na rynku.

Gorąco polecam!

W mojej ocenie obowiązkowa pozycja dla każdego kto dąży do osiągnięcia sukcesu zarówno w sferze zawodowej jak i osobistej. Książka zawiera szeroki zakres merytorycznej wiedzy z zakresu finansów, psychologii, relacji międzyludzkich, wszystko to pisane jest prostym językiem co jest niewątpliwie dużym atutem. Polecam!!!

Świetnie napisana, lekka i przyjemna a zarazem pełna wartości. Polecam

Świetnie napisana, lekka i przyjemna a zarazem pełna wartości. Polecam

Arcyciekawa lektura!
Autor widać wykonał tytaniczną pracę analicztyczną czego dowodem są prakyczne do zastosowania rady i wskazówki związane z odżywianiem, rozwojem osobistym, duchowościa, zarządzaniem, podejściem do finansów, inwestowania i filozofią życia.

Polecam szczególnie wywiad z Jerzym Górskim, dział związany z finansami oraz jakie stuczki pułapki i triki stosują w Wietnamie :)

Znadziemy niezliczoną ilość angedot, opisanych rekordów i inspirujących opowieśći - czasem śmiesznych czasem tragicznych!

Cieszy również billigrafia i odnośniki do filmików na youtube i innych autorów gdyż ostatnio czytałem pozycje w których brak było jakichkolwiek odwołań.

Gorąc polecam !!
Dawid

Arcyciekawa lektura!

Książka jest napisana bardzo zrozumiałym i prostym językiem. Czyta się ją rewelacyjnie, a fakt, że znajduje się w niej wiele wartościowej wiedzy, sprawia tylko, że nie potrafimy przestać czytać. Jest to książka, w której dowiemy wiele ciekawych rzeczy z zakresu filozofii, psychologii, jak i w temacie finansów. Zalecam pozycję wszystkim, którzy interesują się samorozwojem oraz osobom, które chcą poszerzyć własne horyzonty, bo książka jest po prostu rewelacyjna!

Dodaj cytat z książki Twój Wielki Plan