Bing. 100 naklejek

2020-03-11
2020-03-11
16 min.

Bingowe naklejki.

Bardzo dobrze znany dzieciakom króliczek pojawi się w naszych rękach tym razem w odsłonie naklejkowej. Rzeczonych naklejek będzie aż sto, ale to nie wszystko - na kolejnych stronach czekają także różnego rodzaju zadania.

Naklejki z całą pewnością będą tym, co najbardziej zainteresuje najmłodszych ;) Sto to z jednej strony dużo - z drugiej mało; nie ma jednak co narzekać, a zamiast tego warto je wykorzystać. A będą wśród nich naklejki duże i małe, o wielu kształtach - wszystkie zaś tematycznie związane z Bingiem i jego przyjaciółmi: Sulą, Flopem, Ammą, Koko i Charliem.

Co do zadań - nie jest ich może wiele, ale pamiętajmy że zeszycik ma tylko 16 stron. Wśród zaproponowanych ćwiczeń znajdziemy głównie zakreślanki, labirynt, wyklejanki (załączone naklejki bardzo się przydadzą),kolorowanki oraz zadania na spostrzegawczość.

Zeszycik to ciekawa propozycja na nieco inne spędzenie wolnego czasu. W obecnej (wiadomej wszystkim) sytuacji każdy sposób na zajęcie myśli czymś innym niż doniesieniami medialnymi dotyczącymi pandemii jest mile widziane - zwłaszcza dla dzieciaków, które pomimo wiosny za oknem nie mogą spędzać wolnego czasu tak, jakby tego chciały.

Dziękuję Egmont Polska za egzemplarz recenzencki.

Więcej na:

Bingowe naklejki.