Mocne rozmowy

2019-12-07
2019-12-07
9788392062165

Okładka książki Cała prawda o... Ilona Felicjańska, Aneta Pondo
Cała prawda o... Ilona Felicjańska,&...

Kupiłam tę książkę ze względu na Panią Joannę, do której chodzę na zajęcia z 5Rytmów. Chciałam poznać jej historię. Znam też osoby, które poznały Pana Michała i jego warsztaty. Resztę osób poznałam właśnie z tej książki. Historie jakich wiele. Na pewno wspólnym mianownikiem jest zmiana, która zadziałała u bohaterów jak trampolina do obecnego życia. Uważam jednak, że wielu "zwyczajnych" ludzi, których mijamy na drodze czy w autobusie każdego dnia, również ma życiorys gotowy do nakręcenia filmu. Na pewno postacie przedstawione w książce były prekursorami w swoich dziedzinach. Dziś niestety każdy może być specjalistą od wszystkiego po 40 godzinach kursu w Internecie, a oni oddali kawał życia by robić to co robią.

Poruszające rozmowy o totalnej zmianie życia, wychodzeniu z pracoholizmu, szukaniu swojej drogi, błądzeniu. Ciekawe osobowości: stylistka Osa, Pani Swojego Czasu, Joanna Hussakowska ucząca pracy z ciałem w metodzie 5 rytmów, Michał Godlewski uczący kontaktu z ciałem poprzez oddech oraz Dagmara Skalska, autorka Projektu Egoistka. Czytałam z zapałem i poszerzyłam sobie horyzonty nt. tego, co można robić w życiu. Refleksje bardzo inspirujące i odważne pytania autorki Anety Pondo! Bardzo polecam!

• Chcę przeczytać reportaże, biografie itd itp
  • Maria kula od pisania
  • Reportaże, eseje, biografie
  • Papier
  • Zwierciadło Duszy

Dodaj cytat z książki Mocne rozmowy