Wicca: A modern guide to witchcraft & magic.

Harmony Nice Wydawnictwo: Orion Books, Orion Publishing Group, Orion Spring ezoteryka, senniki, horoskopy
Data 1. wydania:
angielski
Orion Books, Orion Publishing Group, Orion Spring
ezoteryka magia czarowstwo witchcraft wicca witch
ezoteryka, senniki, horoskopy
angielski
ezoteryka magia czarowstwo witchcraft wicca witch

Idealna dla początkujących czarownic, znających język angielski. Niestety książka nie doczekała się jeszcze tłumaczenia, ale jest idealnym opisem wielu ścieżek i praktyk na drodze czarostwa i wicca. Jeśli szukacie czegoś dobrego na początek swojej drogi to jest właśnie to co szukacie. A przy okazji możecie poduczyć się angielskiego. Polecam z całego serca!

• Wicca
  • Czarownica
  • Czarostwo, intuicja
  • Czarownice/ezoteryka
  • Po angielsku
  • Witchcraft
  • E-book

Dodaj cytat z książki Wicca: A modern guide to witchcraft & magic.