Żyj Maluj Zarabiaj

Magda Maluje
2019-09-01
2019-09-01
wizaż makeup poradnik

Napisana fajnym, luźnym językiem, ale z dużą dawką wiedzy. Sama jakoś dużo się nie maluję i nie planuję zostać wizażystkę, ale myślę, że rady Magdy można przenieść na inne "biznesy", co po kolei zrobić by otworzyć własną firmę i ogólnie w jaki sposób komunikować się w internecie.

Ksiażka jedyna w swoim rodzaju! Bardzo dużo ważnych informacji ale przede wszystkim wiedzy :) Bardzo dużo z niej wyniosłam i wprowadzam w życie. Dla Pani Magdy brawa za tak świetną książkę! Jestem oczarowana :)

Książkę dostałam w prezencie w tym tygodniu :) myślałam o niej jakiś czas, ale były inne wydatki :) Uważam, że ta książka jest napisana fajnym, łatwym językiem. Podobają mi się bardzo zdjęcia :) szczególnie te z początku kariery Pani Magdy.pierwsze co przejrzałam to były właśnie zdjęcia :) Makijazem zajmuje się nieprofesjonalnie. Chociaż chciałabym, ale bardzo ale to bardzo brak mi odwagi. Jeszcze bardziej funduszy na szkoły kursy i narzędzia do pracy. Pani Magda ma dużo szczęścia w życiu, szkoły jednak też skończyła. Znajomi próbują mnie przekonać, ze dam radę bez tego. Niestety wątpię. Kilka lat wstecz było łatwiej. Teraz nawet początkująca dziewczyna bez dobrych kosmetyków lub bez szkoły będzie mieć ciężko się wybic. Wielokrotnie widzę nawet na fb komentarze innych makijażystek, że teraz to byle kto bez szkoły i chce malować, zarabiać. Więc... Myślę że bez kasy ani rusz.. Ja osobiście wysłałam swoje zdjęcia kilku osobom i nic cisza. Każdy wolał wybrać profesjonalna makijażystek niż mnie która pomaluje np modelkę za darmo w zamian za reklamę. Nie mam tyle szczęścia. Nikt się nie odezwał. Książkę kupili mi bliscy którzy chcą jakoś pomóc mi się przebić uwierzyć w siebie, zrobić krok dalej. Będę próbować nadal. Może kiedyś się uda. Tymczasem wrócę do pracy na kasie i będę odkładać na kursy.l, szkoły itp. Książka może być bardzo pomocna dla takich osób jak ja. Pomoże uwierzyć w siebie, albo żeby chociaż próbować. Robić to co lubimy i zarabiać przy pomocy tego co kochamy. Bardzo mi się podobała :) polecam ja każdemu kto interesuje się makijażem nawet jeśli nie chce związać swojego życia z tym rodzajem biznesu :) Polecam

Mam dziesiątki książek o makijażu i szczerze mówiąc, są dokładnie takie same. Książka Magdy jest całkowicie inna. To kompendium wiedzy, gdy myślisz poważnie o byciu wizażystką. Tu nie ma pitu-pitu o budowie oka, typach pędzli itp. To porady krok po kroku, jak z doradcą biznesu, co trzeba zrobić, by zacząć. Zdziwiłam się, że tak młoda autorka ma taką wiedzę, doświadczenie i łatwość przekazu. Kupujcie tę pozycję bez zbędnego namysłu!

Byłam "makijażystką" z pasji.... i pojawiła się ONA - pierwsza na rynku książka o "pięknym biznesie", która obnaża wszystkie tajemnice strefy beauty. Nie znajdziesz tam historii makijażu, która nikomu nie jest potrzebna ani gotowych technik malowania. To podany na tacy przepis na sukces, napisany przez odważną (i według mnie spełnioną, ambitną a zarazem głodną dalszej wiedzy) autorkę, która nie bała się ujawnić jak krok po kroku budowała swoją markę. Książka przeczytana przeze mnie kilka..set razy wygląda jak po przejściach... na szczęście mam drugi egzemplarz :-) W tej chwili mój kalendarz zapełnia się terminami, z dnia na dzień klientek przybywa... wszystko dzięki " ŻYJ, MALUJ, ZARABIAJ". W trakcie czytania czujesz się tak jakbyś wypiła kilka energetyków.... dostajesz takiej mocy do działania, że aż wstyd nie skorzystać! POLECAM ta książka ma MOC!

Książka napisana bardzo rzeczowo. Chociaż jest pełna konkretów i faktów, to nie podaje nam gotowego planu na sukces na tacy, tz. idź do tej konkretnej szkoły, kup to, rób tamto, lecz pokazuje różne możliwości i skłania do przemyśleń. Moim zdaniem bardzo pomocna dla każdej zaczynającej makijażystki .

Do przeczytania tej książki zbierałam się już od jakiegoś czasu, aż w końcu się udało. Pozycja Magdaleny Augustyniak to zdecydowanie jedna z tych, którym warto poświęcić szczególną uwagę. Dlaczego? Już od samego początku masz wrażenie, że znasz autora osobiście i to Twoja dobra znajoma. Gdybym miała ją polecić obcej osobie zajmującej się tematyką makijażu, bez wahania powiedziałabym - kup ją! To prawdziwa kopalnia wiedzy, ale przechodząc do meritum. To co w niej polubiłam to szybkość czytania, oraz konkretne i rzeczowo przedstawiane informacje. Jest to niezwykle istotna rzecz, ponieważ wiele pojęć dla początkujących osób może być niezrozumiałych. Tutaj jest zupełnie inaczej, nawet nowicjusz będzie wiedział o co chodzi bez najmniejszego problemu. Na pochwałę zasługuje również szata graficzna, ponieważ w tym przypadku idea "mniej znaczy więcej" sprawdza się znakomicie. Dzięki tej książce dowiesz się chociażby takich rzeczy, co warto mieć w swoim mejkapowym kufrze - nie musisz być uzbrojona we wszystkie kosmetyki jakie posiadasz w swoich zbiorach. To nie kolejna z książek, które przeczytasz... i na tym koniec. To pozycja, która niesie ze sobą coś więcej, niż tylko przyjemnie spędzony czas. Działa na podbudowanie pewności siebie, co jest niesamowicie ważnym aspektem nie tylko w biznesie, ale i w życiu. Uświadamia, że warto korzystać z szans, które daje nam życie jak chociażby start w mistrzostwach makijażu. To nie tylko szansa na poznanie nowych wartościowych osób, ale przede wszystkim dalsza nauka bez której ani rusz - rozwój, i jeszcze raz rozwój. Na sam koniec zostawiłam sobie ostatnią rzecz. Ksiązka ta pokazuje, że warto w siebie uwierzyć, znaleźć swoją dziedzinę i co najważniejsze pielęgnować ją, bo droga bez celu.. to żadna droga, która nigdzie Cię nie zaprowadzi.

Rewelacyjny poradnik o tym jak rozpocząć swoją przygodę w makijażowym biznesie. Magda Augustyniak prowadzi nas za rękę i z ogromną pasją opowiada o swoim doświadczeniu i dzieli się z nami praktyczną wiedzą o tym jak zacząć i po drodze nie pobłądzić 🙂 Lektura obowiązkowa dla wszystkich makijażowych maniaków i tych, którzy by chcieli, ale się boją 😉 Polecam najgoręcej 🙂

Książka jest genialna. Napisana prostym językiem. Zastanawiasz się czy biznes makijażu jest dla Ciebie? Przeczytaj "Żyj, maluj, zarabiaj". Zastanawiasz się od czego zacząć? Przeczytaj tę książkę. Zastanawiasz się czy jesteś wystarczająco dobra/dobry? Magdalena Augustyniak w swojej książce rozwieje wszystkie Twoje pytania. Piszę to z pełną odpowiedzialnością. Przez moje ręce przewinęło się mnóstwo książek o tematyce beauty. Po każdej czułam lekki niedosyt informacji. W tym przypadku też czułam niedosyt bo.... Za szybko ujrzałam ostatnią stronę! Nie wierzysz? Super - masz okazję się przekonać :)

Same konkrety i krok po kroku pokazane jak sie wziac za rozkręcanie swojego biznesu. Polecam jeśli chcesz wnieść swoją pasję na poziom biznesu i zarabiania na tym co lubisz robić

Dodaj cytat z książki Żyj Maluj Zarabiaj