Zacznij od dzisiaj! Organizacja czasu, pracy i życia z wykorzystaniem metod coachingowych.

Ewelina Mierzwińska Wydawnictwo: Onepress, Sensus poradniki
Onepress, Sensus
coaching ewelina mierzwińska zacznij od dzisiaj metody coachingowe organizacja czasu planowanie
poradniki
2019-09-17

Książka- oprócz tego, że jest pięknie wydana- zawiera całe pokłady ciekawy ćwiczeń, które pomogą nam w organizacji zarówno pracy jak i życia osobistego. Ewelina dzieli się również swoimi wskazówkami na organizację, jak i wspomina o swoich organizacyjnych porażkach- co podnosi na duchu, że nie tylko my, ale również coachowie miewają problemy z ogarnianiem rzeczywistości....

polecam przede wszystkic ze wzgledu na cwiczenia coachingowe!

Chciałabyś mieć lepszą pracę, podróżować, założyć biznes i pogodzić to wszytko z obowiązkami domowymi, najlepiej mając też czas na jogę, spotkania towarzyskie i spa? A zamiast zrealizowanych celów rośnie w tobie niezadowolenie z siebie i frustracja, że „znowu się nie udało”? Próbujesz kolejny i kolejny raz, a dalej nie wychodzi?
Ja wiem jak to jest, kiedy chce się...

Tak, to opinia osobista, po części tylko obiektywna, bo autorka przyczyniła się do istotnych zmian w moim życiu. Zarówno poprzez tę konkretnie publikację, jak i zupełnie prywatnie.

„(…) Książka „Zacznij od dzisiaj” to nie jest typowy coachingowy poradnik. To zbiór wiedzy i życiowych, zupełnie osobistych doświadczeń kobiety, która na własnej skórze, na własnych emocjach i...

• Poradniki
  • Audiobook