Edge of the Empire Beginner Game

Okładka książki Edge of the Empire Beginner Game
praca zbiorowa Wydawnictwo: Fantasy Flight Games Cykl: Star Wars: Edge of the Empire (tom 1) Seria: Star Wars RPG (Fantasy Flight Games) hobby
hobby
Star Wars: Edge of the Empire (tom 1)
Star Wars RPG (Fantasy Flight Games)
Edge of the Empire Beginner Game
Fantasy Flight Games
2012-12-17
Data 1. wydania:
2012-12-17
angielski
star wars gwiezdne wojny rpg star wars rpg gwiezdne wojny rpg rpg ffg star wars ffg edge of the empire nowy kanon