Private banking po polsku

Ringier Axel Springer Polska
bankowość banki finanse finanse osobiste private banking
biznes, finanse
bankowość banki finanse finanse osobiste private banking

Chociaż bardzo bym chciał, niestety nie mogę ocenić wyżej tego zgrabnie poskładanego zbioru chaotycznych myśli.

Jako, że bardzo lubię pieniądze i zawsze szukam nowych możliwości rozwoju osobistego w tym kierunku, od razu skusiłem się na tę książkę gdy tylko zobaczyłem ją na promocji.

Tak właściwie nie mam jej zbyt wiele do zarzucenia, nie mam także zbyt wiele do...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Private banking po polsku