Przemoc i Słowa. W kręgu filozofii politycznej Hannah Arendt

Okładka książki Przemoc i Słowa. W kręgu filozofii politycznej Hannah Arendt
Piotr Nowak Wydawnictwo: Fundacja Augusta hr. Cieszkowskiego Seria: Biblioteka Kwartalnika Kronos filozofia, etyka
filozofia, etyka
Biblioteka Kwartalnika Kronos
Fundacja Augusta hr. Cieszkowskiego
2018-01-01
2018-01-01
#arendt

Okładka książki Constantin Noica i filozofia XX wieku Nicolas Cavaillès, Valentin Cioveie, Sieroń-Galusek Dorota, Zdzisław Hryhorowicz, Emilia Ivancu, Kazimierz Jurczak, Ireneusz Kania, Joanna Kornaś-Warwas, Piotr Nowak, Laura Pamfil, Marta Petreu, George Purdea, Sorin Vieru, Andrzej Zawadzki
Ocena 0,0
Constantin Noi... Nicolas Cavaillès,&...
Okładka książki Klinika poczętego szczęścia Aleksandra Baltissen, Andrzej Chodacki, Danuta Chyła, Dobrosława Dumka, Maria Dziuk, Janusz Eksner, Andrzej Feret, Izabela Filipowska, Leszek Frey-Witkowski, Eufemia Fąfara, Joanna Gerdes, Ewa Grabowska-Lisowiec, Jolanta Maria Grotte, Edyta Hanslik, Barbara Januszko, Stanisława Jarmakowicz, Ewa Jarosz, Lidia Jędrocha-Kubicka, Danuta Kilakiewicz, Bożena Klejny, Irena Kostrzewska, Grażyna Kowalska, Bernadeta Krawiec, Ewa Krefft, Anna Kusior, Renata Mechowska, Jadwiga Michalak, Małgorzata Micherda, Jolanta Michna, Janina Żaneta Mikulska, Wiesław Janusz Mikulski, Krystyna Morawski, Agnieszka Musiał, Piotr Nowak, Bogumiła Olaniecka, Małgorzata Osuch, Barbara Pawlak, Kazimierz Peczyński, Agata Maria Piaskowa, Krystyna Pilecka, Mirosław Pisarkiewicz, Maciej Przebieracz, Ewelina Przespolewska, Krystyna Przewłocka, Gabriela Przystupa, Ewa Puszek-Nowak, Krystyna Maria Ring, Maria Rudnicka, Jan Rychner, Maria Rzendkowska, Marek Sass, Regina Sobik, Artur Stępniak, Aleksandra Stężała, Józef Suchocki, Anna Sztontyk, Anna Sztonyk, Wiesława Szubarga, Irena Szymańska, Janina Szymczyk, Iwona Trojan, Marta Wawrzyk, Łukasz Wilczkowski, Andrzej Wróblewski, Bogumił Wtorkiewicz, Izabela Zubko
Ocena 10,0
Klinika poczęt... Aleksandra Baltisse...