Orlęta Lwowskie

Biały Kruk
2019-03-15
2019-03-15
Historia Polski Niepodległość II Rzeczpospolita Lwów Orlęta Lwowskie

Fascynują opowieść o polskich obrońcach Lwowa i przepiękny album. Warto sięgnąć i ocalić od zapomnienia ten fragment naszej historii. Książka zarówno dla pasjonatów jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z poznawaniem historii Polski. Na to nigdy nie jest za późno, dlatego gorąco zachęcam do jej przeczytania i obejrzenia. Szczególnie fotografie zostają w pamięci na dłużej...

Rzetelnie napisana i pięknie wydana książka, a co również bardzo ważne 10 zł od każdego sprzedanego egzemplarza będzie przeznaczone na budowę Pomnika Orląt Lwowskich w Krakowie.

Dodaj cytat z książki Orlęta Lwowskie

Ciekawostki historyczne