Na Nowej Drodze Życia 1112 dni w Autostopowej Podróży Przez Świat część 1

Asia i Adam Dzieliccy Wydawnictwo: Dzielę Się Światem, Joanna i Adam Dzieliccy literatura podróżnicza
Dzielę Się Światem, Joanna i Adam Dzieliccy
literatura podróżnicza
2018-12-03

Cudowna opowieść o podróży w kierunku Nowej Zelandii. Nie przewodnik. Opowieść o spotkanych ludziach, przeżytych przygodach i o relacji.

Książkę kupiłam sobie jako prezent od siebie dla siebie, a przy okazji żeby wspomóc młodych twórców, którzy zdecydowali się wydać tę książkę sami.
Przygody Asi i Adama śledziłam jeszcze w trakcie ich podróży. Ich blog pomagał mi także organizować własne wyprawy, gdyż podróżuję w podobny sposób. I o ile z bloga można czerpać naprawdę wiele, tak... Książka mnie neisamowicie...

Przygoda niesamowita, ale szczerze powiedziawszy spodziewałam się trochę więcej. I nie chodzi mi tutaj o historię, których nie brakowało ale o emocje im towarzyszące i sposób w jaki zostały opisane.
Osobiście sama mam wiele takich i wiem jak trudno przekazać to na papierze, osobie którą tego nie doświadczyła, a więc wielkie pokłony do autorów i masa zazdrości za przychody! :)

Książka mnie urzekła i wciągnęła. I tak myślę, że w głębi też inspiruje, a co z tego wyjdzie...
Jeśli ktoś oczekiwał przewodnika, zawiódł się na wstępie. Ale jeśli ktoś szukał czegoś więcej to dobrze trafił... opis relacji z ludźmi z kolejno odwiedzanych krajów, zarys przygód Asi i Adama, a wszystko oparte na kanwie wiary w Boga.

Na półkach: , , , ,

Kiedy młodzi Dzieliccy podróżowali po różnych zakątkach świata, z ciekawością śledziłam ich przygody opisywane na blogu. Bardzo ucieszyłam się, że wydali książkę. Takie lektury zawsze dodają mi energię do ruszenia tyłka i wyjechania gdzieś w świat. Trzeba przyznać, że im się udało!
Co do samej książki - błagam o większą czcionkę. Czytanie jej było momentami naprawdę...

Mam mieszane uczucia, co do tej książki. Z jednej strony z całego serca kibicowałam Autorom i jestem pełna podziwu, co do ich podróży i tego jak ją zorganizowali! Zanim przeczytałam książkę śledziłam ich przygody w social mediach i na blogu. Książka ma piękną okładkę i prześliczne ręcznie rysowane mapy, jest w niej sporo zdjęć różnej jakości, czasami słabej innej razem...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• 2019