Paragon

"Paragon" to bardzo dobry debiut poetycki. Oczywiście,
niektóre wiersze są lepsze, inne słabsze, jak to w debiutach
często bywa, ale całościowo wychodzi na prawdę dobrze.
Podoba mi się zacięcie feministyczne autorki, jej sposób
postrzegania, opisu. Jestem ciekawa, jak będą wyglądać
jej następne książki. Warto przeczytać.

Przyzwoity tomik z jednym wybitnym wierszem ("Rozwój osobisty"). Reszta to niestety - powtórka z rozrywki.

Usiądź i posłuchaj głosu dojrzałej, coraz bardziej rozeźlonej podmiotki, która w pozbawiony przemocy sposób opowiada o agresji z ekranów komputera, telewizora, a nawet z memów. Miejscami żartuje na czarno, gdzie indziej wchodzi w kupieckie kontrakty, by na koniec oddać na piśmie tomik o zaangażowaniu albo może o przetrawianiu aktualności, bo przecież wiadomo, że...

bardzo mi się podobały te doraźne wiersze

• 2018
  • Polska