Idealny rodzic nie istnieje

Kamil Nowak Wydawnictwo: Utopia poradniki dla rodziców
Utopia
poradniki dla rodziców
2018-12-01

Świetna pozycja na jeden wieczór. Jakoś szczególnie niczego odkrywczego nie wnosi, ale jest doskonałym przerywnikiem w tzw „literaturze fachowej”. Dowcip Pana Kamila jak zwykle bawi i wzrusza jednocześnie 😉

Na tę książkę trafiłam przypadkowo, sam tytuł skłonił mnie do zakupu. I nie żałuję. Książka mi się podobała. Chyba każdy rodzic może się z nią utożsamić, bo każda sytuacja w niej opisana pasuje praktycznie do każdego. Dzięki książce dowiedziałam się o "gadzim"mózgu i zaczęłam inaczej postrzegać nasz rodzinny świat. Książka podbudowuje. Polecam ❤️.

Don't panic

Książka, która powinna być w wyprawce. Czytając tą książkę myślałam, że autor pisze o naszym życiu. Książka z poczuciem humoru. Pokazuje, że nie jesteśmy jedyni z problemami wychowawczymi. Książka daje nadzieję, że jeżeli włożymy dużo pracy w wychowanie dziecka przyniesie to dobry rezultat.

Książka jest świetna. Napisana bardzo lekko, szybko się czyta. Co drugą stronę miałam ochotę cytować mężowi. Co kilka miałam ochotę wybuchnąć na głos śmiechem. Dziękuję autorowi, za wytłumaczenie, jak działa mózg dziecka; oraz przypomnienie, że dobre relacje z dzieckiem zaczynają się od dobrych relacji w związku. Polecam wszystkim, doświadczonym jak i rodzicom "to...

Książka, którą przeczytasz w godzinę, ale jest to również książka , która posiada wiele mądrych słów i pomoże zrozumieć młodego człowieka, który dorasta w Twoim otoczeniu.

Kompendium wiedzy, jaką rodzice mieć powinni lub już mają ale warto ją sobie przypomnieć. Co do samej książki- ręka boli od szybko przekręcanych stron, czyta się jak broszurkę mimo 250 stron.

Daję 8 gwiazdek, ponieważ jest to idealna książka, która swą prostotą dociera do każdego człowieka i jest w stanie wzbudzić pragnienie by sięgnąć po więcej literatury w tej tematyce. Książkę czyta się w parę godzin, jest wypełniona wieloma cytatami, obrazkami i wszystkim tym, co sprawia, że jest tak przyjemna w czytaniu.
Porusza wiele ważnych problemów rodzicielstwa, które...

Zabawnie podana prawda o wychowaniu dzieci bez lukru i nadmiernego dramatu.

Prosto, konkretnie i na temat. Autor dzieli się tym co wg niego może przydać się rodzicom, szczególnie małych dzieci. Nie ma tu wielkich rewelacyjnych odkryć, choć jest sporo perełek, które mogą wielu rodzicom bardzo pomóc. Książka idealna dla tych, którzy nie mają czasu lub nie lubią czytać przydługawych i "hipermądrych" poradników. Książkę Kamila czyta się lekko i...

• 2019
  • 2020
  • 2020
  • 2019
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Idealny rodzic nie istnieje