Kup teraz - 1 oferta w cenie od 34.00 zł do 34.00 zł

Karmienie piersią

Magda Karpienia Wydawnictwo: Wydawnictwo Natuli poradniki dla rodziców
Wydawnictwo Natuli
karmienie piersią noworodek
poradniki dla rodziców
karmienie piersią noworodek

Bardzo fajna, zwięzła książka o karmieniu piersią. Do przeczytania przed porodem w 80%, a później warto mieć ją pod ręką i odświeżać sobie wybrane tematy w razie potrzeby.
Myślę, że warto ją przeczytać, bez względu na plany dotyczące kamienia. Co ważne, autorka nie szykanuje kobiet, które nie chcą tego robić, wręcz podkreślą, że jest to zawsze indywidualna decyzja.
W...

Książka ta na pewno pomoże młodej mamie oswoić z tematem jakim jest laktacja i karmienie piersią. Zawiera wiele ciekawych faktów oraz przydatnych wskazówek, które mogą ułatwić początek macierzyństwa.

Nie jest to jednak pozycja, która rozwiąże wszystkie problemy związane z laktacją.

Warto sięgnąć po tę pozycję - dużo rzetelnej wiedzy dotyczącej KP.

Warto po nią sięgnąć, jeśli karmienie piersią to temat, który bardzo chcesz zgłębić. Zawiera dużo cennych informacji, obala wiele mitów.

Książka zawiera wiele cennych informacji na temat kar mienia piersią. Obala mity.

Warta uwagi pozycja. Bardzo przyjemnie się czyta. Może rozwiać wiele wątpliwości przyszłej mamy dotyczących karmienia piersią. Sama dowiedziałam się z niej bardzo dużo. Pisana jednak mam wrażenie bardziej w sposób intuicyjny niż naukowy (uboga bibliografia).

Niesamowita książka. Krótka, zwięzła, konkretna, ale przepełniona ogromem informacji. Pomijam fakt, że jestem zachwycona stroną graficzną i sposobem wydania całej Serii Rodzicielskiej (choć do okładkowego papieru można by się przyczepić, bo pakiet tani nie jest), ale... w "Karmieniu piersią" nie zabrakło nawet wartościowych ilustracji. Jest to absolutnie obowiązkowa do...

Polecam każdej kobiecie chcącej świadomie przechodzić przez okres laktacji. Napisana zrozumiałym językiem.

Na pewno warta przeczytania, ale momentami propaguje karmienie piersią aż do przesady.

Na półkach: , , , , , ,

Obowiązkowa pozycja dla każdej kobiety w ciąży :)

Książka to kompendium wiedzy na temat karmienia piersią! Są w niej informacje m.in. o tym dlaczego kp jest takie ważne, jak karmić w pierwszych dniach życia dziecka, a także później. Są w niej opisane dolegliwości i problemy jakie mogą spotkać karmiącą piersią mamę, a także jak te problemy rozwiązać.

Oczywiście są w niej...

• 2020
  • 2021
  • 2019
  • Poradniki
  • Dziecko
  • Przeczytane w 2019

Dodaj cytat z książki Karmienie piersią