W stronę słońca. Tom 1

Monika Kalinowska Wydawnictwo: J.P. Fantastica Cykl: W stronę słońca (tom 1) komiksy
J.P. Fantastica
komiks polska mity
W stronę słońca (tom 1)
komiksy
komiks polska mity

Bardzo przyjemny komiks ☺️ Ciekawy pomysł na fabułę i intrygujący bohaterowie. Kreska jest w porządku, bardzo podobają mi się tła, ubrania oraz anatomia postaci, nie licząc twarzy... Autorka zdecydowanie powinna poćwiczyć rysowanie mimiki. Niemniej historia zapowiada się nieźle i mam nadzieję że w kolejnym tomie pojawi się więcej akcji 😁

Niezwykłe istoty rodem z mitów i legend tworzące własne społeczności i miasta, w których schronienia może szukać każdy uważany za innego? Tak w skrócie wygląda pomysł na fabułę debiutanckiego komiksu Moniki Kalinowskiej – ,,W stronę słońca”. Wszystkich ciekawych jak on wypada serdecznie zapraszam do lektury recenzji.

Nasza przygoda zaczyna się w momencie gdy Helion –...

Bardzo ładne rysunki i ciekawa historia. Postaci są wielowymiarowe i mają swoje tajemnice. Jedynie początek był nieco trudny do przebrnięcia.

Z zainteresowaniem śledzę wydawane na naszym rynku "polskie mangi", niestety ten tytuł całkowicie do mnie nie trafił. Opowiadana historia momentami okropnie się dłuży i nie zachęca do dalszego czytania. Ciężko mi było utożsamić się, czy kibicować któremukolwiek z bohaterów, a ich wzajemne relacje są dziwne i sztuczne. Pochwalić muszę styl rysowania postaci, wyglądają...

2046

Na półkach: , , , , , ,

Ciekawa polska manga. Czekam na kolejny tom.

Jak na początek można powiedzieć, że historia jest intrygująca. W każdym razie zachęca do zapoznania się z drugą częścią. Podoba mi się kreska. Ale nie wybaczę, że tomik chyba nie przeszedł żadnej korekty. Wyłapałem co najmniej kilka literówek i zdań, które nie do końca brzmią po polsku. Mimo wszystko czekam na tom 2 i jakąś "akcję" w końcu ;-)

• Manga
  • Przeczytane 2021