W stronę słońca. Tom 2

Monika Kalinowska Wydawnictwo: J.P. Fantastica Cykl: W stronę słońca (tom 2) komiksy
J.P. Fantastica
manga mity
W stronę słońca (tom 2)
komiksy
manga mity

Nadszedł czas na drugą już wizytę w świecie stworzonym przez Monikę Kalinowską, gdzie w Podziemnym Mieście koegzystują ze sobą wszystkie osoby i istoty, nie pasujące do tego, co ludzie przywykli uważać za normalne. Jeżeli jesteście ciekawi dalszych losów Heliona, zapraszam do lektury recenzji drugiego tomu serii ,,W stronę słońca”.

Tom drugi rozpoczyna się tam, gdzie...

• 2020
  • Mangi i light novel