Central Park. Kraina Koe

Okładka książki Central Park. Kraina Koe
Joe Windy Wydawnictwo: Rebis Cykl: Central Park. Kraina Koe (tom 1) Seria: Strażnicy globusa literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Central Park. Kraina Koe (tom 1)
Strażnicy globusa
Rebis
2018-01-01
2018-01-01
magia przyjaźń wojna dzieci

więcej Więcej

Autor doskonale umiejscawia rzeczywiste miejsca w fantastycznej krainie. Wartka akcja, ciągłe sprzeczki i różnorodne charaktery bohaterów sprawiają, że od książki trudno się oderwać. Ale zacznijmy od początku.

Chory na astmę Patryk mieszka z mamą w Nowym Jorku. Jego ojciec jest żołnierzem. Na froncie został ciężko ranny i oczekuje na statek mający zabrać go do Ameryki....

Książka nudna, wątki to skrzyżowanie Paulo Coelho z J.K. Rowling. Blizna i ból tej blizny, Pan Zły, przejście przez portal itp. Męczymy tą książkę już 2 tygodnie. Po przeczytanych 200 stronach nadal nie wiem o co w niej chodzi. Moi synowie również nie wydają się zainteresowani. Tytuł mylący, nie ma tu nic o Central Parku. Czytałam kilka dobrych opinii o tej książce więc...

Książka bardzo mi się podobała. Końcówka zaczęła być troche nudna, ale od początku mnie zaskakiwała.

przyjaciele muszą odnależć magów aby uratować koe.
Strasznie wciąga.

Polecam gorąco:)
MK

super książka o odwadze i przyjaźni.

Polecam :)
MK