Jedyna szansa

Harlan Coben Wydawnictwo: Albatros Seria: W labiryncie kłamstw kryminał, sensacja, thriller
No second chance
2018-09-25
Zbigniew A. Królicki
W labiryncie kłamstw
w labiryncie kłamstw

kolejna książka Cobena którą czyta się z zaciekawieniem. Jednakże ta jest trochę poniżej poziomu autora. Momentami nudna, zbyt zagmatwana. Chwilami chciałem ją odłożyć i przestać czytać

Dobra akcja, ciekawa intryga, chociaż ostatnie 100 stron to było za dużo, za bardzo pogmatwane, jednak ostatnie 10 stron to bomba :)

w miarę dobrze się czyta, ale nie doszukałam się żadnej misternej intrygi... przekombinowana i trochę naiwna fabuła, rozrywka z cyklu przeczytać, zapomnieć ;)

Zabili Ci żonę, porwali córkę, Ty ledwo przeżyłes.... czy to już koniec ? Pojawia się żądanie okupu i Twoje życie już nigdy nie będzie tak ułożone. Niesamowity styl , zwroty akcji , czytałem na wydechu . Kilkanaście lat temu Coben nie przypadł mi do gustu . Chyba musiałem do niego dorosnąć..

Jeśli ktoś lubi kryminał, sensację, thriller (ogólnie styl Cobena), to będzie zadowolony. Jest to ciekawa, trzymająca w napięciu książka.
Jednak czytając powieści Cobena zdecydowanie widać schemat, z jakim autor pisze te pozycje. Akcja jest wartka i ciężko odłożyć książkę na bok, ale do pewnego momentu taka napięta akcja, przez tak długi czas zaczyna męczyć i nie czyta się...

Kolejna trzymająca w napięciu historia spod pióra mistrza Cobena

Kolejna ksiązka Cobena przeczytana w ramach wyzwania. Kolejna, która nie wzbudziła większego zainteresowania, zachwytu, nie wciągnęła. Autor jest schematyczny - wszystkie swoje powieści pisze na tak zwane jedno kopyto w wyniku czego brak w nich elementów wciągających jak i zaskoczenia. Wszystko jest takie przewidywalne, nudne, miałkie..

Gdybym mogła to pochłonęłabym te książkę w jeden dzień! Wartka akcja, nie jest przegadana w żaden sposób. Dzieje się, oj dzieje.

Byla to pierwsza ksiazka Harlana Cobena jaka przeczytałam, podobala mi sie, ale chwilami irytowalo mnie to, ze ciagle ktos byl zabijany. Tak wiem, ze to kryminal, ale ilez mozna :p Zakończenie mnie zaskoczyło. Mysle, ze przeczytam tez inne jego książki;)

W swojej klasie: absolutny majstersztyk.
Intryga misterna, zakończenie stopniowane.
Coben w najlepszym, nomen omen, wydaniu.

Dyskusje

8 587