Jedyna szansa

Harlan Coben Wydawnictwo: Albatros Seria: W labiryncie kłamstw kryminał, sensacja, thriller
No second chance
2018-09-25
Zbigniew A. Królicki
W labiryncie kłamstw
w labiryncie kłamstw

Nie była to najlepsze książka Cobena, jaką miałam okazję przeczytać, niemniej jednak jak zawsze czytało się ją szybko i przyjemnie. Temat adopcji, porwań i zaginionych dzieci nie jest dla mnie zbyt porywający i też z tego powodu lektura nie była dla mnie aż tak ciekawa.

Książka jest - jak dla mnie - nieco za mocno przeładowana sensacją, ale miłośnicy takiej literatury powinni być usatysfakcjonowani. Mnie nużą pościgi, mordobicia, przeczołgiwanie i turlanie się po okolicznych chaszczach, bieganie z bronią i strzelanie do ludzi oraz jadących aut. Jednak zakończenie wynagrodziło mi przejściowe znużenie. Nie polecam audiobooka, bo trzeba być...

Bardzo dobry kryminał, nieskomplikowana aczkolwiek dosyć oryginalna historia, rozwiązanie sensowne. Szybko się czyta, warto po nią sięgnąć.

Bohater-narrator, chirurg plastyczny Marc Seidman budzi się w szpitale po wielu dniach nieprzytomności. Mężczyzna został postrzelony we własnym domu i zapada w śpiączkę. Jego najbliższy przyjaciel myśli, że mężczyzna zmarł i podejmuje wszelkie środki zabezpieczające jego przyszłość. Ku jego zaskoczeniu, doktor się wybudza i od razu otrzymuje informacje o morderstwie jego...

Świetna intryga, ciekawe postaci i bardzo wciągająca akcja. Zakończenie jak zwykle bardzo zaskakujące.
Polecam.

Bardzo dobry popis tego autora. Napięcie, wartka akcja, ciekawe rozwiązanie! Dostałam w tej książce wszystko to, czego oczekiwałam.
Na duży plus zakończenie! Bohater książki: chirurg plastyczny Marc Seideman, pewnego dnia traci żonę a jego małą córeczka znika bez śladu. Czy główny bohater jest bez winy?
Przeczytajcie sami bo warto!

Na półkach: , , , , ,

Mistrzowsko skostruowana intryga, trzyma w napięciu,domyśleć się można kto jest sprawcą porwania Małej Tary.
Coben w doskonałej formie, rewelacyjny,super thriller.

Książka zaczyna się interesująco, po przekroczeniu połowy treści zaczynała mnie przynudzać, by na końcu na końcu porwać w wir wydarzeń niczym w kolejce górskiej. Polecam dotrwać do końca:)

Świetna . Trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony, a zakończenie bardzo zaskakuje.

Dobra! Odpowiednio skomplikowana, trzymała w napięciu i to rozwiązanie... Nie spodziewałam się!

Dyskusje

9 046