Kuku i historia pępka

Monika KamińskaAndrzej Tylkowski Wydawnictwo: Mamania literatura dziecięca
Mamania
narodziny mama miłość tęsknota dziecko pępek książka obrazkowa ciąża tata i syn mama i syn bajki opowiadanie
literatura dziecięca
2018-10-24

Świetna, ciepła historia chłopca Kuku, którego Mama wyjechała w ważnej sprawie na kilka dni. Chłopiec spędza czas z Tatą i doskwiera mu tęsknota z powodu rozstania.

Bardzo fajna opowieść o tym, jaką pamiątkę ma każdy z nas po swojej mamie. Książeczka która może być pomocna już2 latkom przeżywającym lęk separacyjny, przedszkolakom w trakcie adaptacji.

Kuku i historia pępka to niezwykle wzruszająca historia, która zostanie z dzieckiem na całe życie i będzie wsparciem w trudnych momentach rozstania z mamą.
Kuku zostaje z tatą podczas nieobecności mamy. Chłopiec bardzo tęskni za mamą. Wtedy tata opowiada mu historię pępka, który zawsze jest z nim i pozostanie mu na całe życie.
Książeczka jest bardzo ładnie wydana....

Jesna z pieknienszych ksiazek dla dzieci jakie znam.

AWWWW co to za piękna historia. Niby oczywista, dla nas dorosłych, a jednak robi ciepełko w sercu. To opowieść o rodzinnej miłości, tęsknocie i mądrym tacie. I do tego ilustracje! Wiedziałam, że skądś znam tę kreskę. Jest kolorowo i realistycznie 😁 Po tej bajce mogą zacząć pojawiać się pytania: skąd się biorą dzieci 😁 także można się do nich przygotować 😂😂😂 Dla mnie rewelacja.

Ciepła i wzruszająca opowieść o chłopcu, który tęskni za mamą. Mówi nam o tym, że przy każdym z nas matka będzie zawsze. Myślę, że to doskonały prezent nie tylko dla dziecka, ale i dla każdej mamy. Cudowna!

Kupiłam dla córki, ale sama ubawiłam się do łez. Przefajne rysunki dowcipnie korespondujące z treścią. Książeczka może być świetnym startem do rozmów o tym, skąd się biorą dzieci. Doskonała na prezent dla maluszka i jego rodziców.

Piękna i ciepła opowieść dla dzieci o tęsknocie za mamą.
Kuku to chłopczyk, którego mama musiała wyjechać na kilka dni. Został z tatą i jest smutny, że jej nie ma, boi się, że ją zapomni. Narzeka, że mama go zostawiła i nawet nie dała mu pamiątki. Ale czy oby na pewno? Tata pokazuje synkowi rodzinny album i opowiada, że gdy był bardzo malutki, mieścił się w brzuchu u...

• Dla dzieci
  • Bajki
  • Literatura dziecięca
  • Rok 2019
  • ..CZYTANIE Z LIDUSZKĄ
  • Inspekcja, zanim przeczytam dzieciom, których jeszcze nie mam.
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Kuku i historia pępka