Śnieg w środku lata

Snow in the Summer
religia
Sylwia Gil
buddyzm religia Dhamma

Warto aby każdy nie tylko buddysta przeczytał tę książkę, jest to zbiór listów mnicha do swoich przyjaciół z którymi dzieli się swoimi przemyśleniami nt życia, szczęścia, spokoju, miłości, śmierci, cierpienia, straty i wielu innych kwestii, które dotykają przecież kadego bez względu na religię czy filozofię. Napisana jest językiem zrozumiałym, pełnym trafnych porównań.

Jedna z ważniejszych pozycji, które w życiu przeczytalam. Niektóre zdania czytałam wielokrotnie i wciąż nie wiem czy je zrozumiałam. Książka nie trafi zapewne do każdego. Polecam, jako uzupełnienie przy pogłębianiu praktyki Buddyzmu.

Dodaj cytat z książki Śnieg w środku lata